0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  10 Numara Aile Paketleri Telekom’da!

  10 Ekim 2017
  64 kez görüntülendi
  10 Numara Aile Paketleri Telekom’da!

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  10 Numara Aile Paketleri Telekom’da!

  24 Nisan 1995 yılında kurulan Türk Telekom paket tavsiyesi için birbirinden yeni kampanyalar sunmaktadır.

  Eve internet olarak hizmet veren firma, telekominasyon firmaları arasında da kendini göstermeyi başarmıştır. Uygun fiyatlar ile kullanıcıların her yerde internetini doyasıya kullanması sağlanmaktadır. Belli tarihler arasında geçerli olan kampanyalar, Türk Telekom şubelerinden ve online internet adresinden incelenebilir. Ayrıca başvurular da şubeye gitmeden kolayca yapılabilmektedir. İnterneti bol tutan Türk Telekom, üçlü paketler sunarak kullanıcıların her ihtiyacını karşılamaktadır.

  ⇒Telekom İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

  10 Numara Tarifesi

  Paket içinde kullanıcıların sms, dakika ve internet ihtiyaçları karşılanmaktadır. Özellikle fiber internet olarak sunulan pakette, kota oldukça yüksek tutulmuştur. Kullanıcılar 10 numara paketinde 1.000 sms, 600 dakika ve 10 Gb internete sahip olmaktadır. Üçlü paketin fiyatı ise sadece 45 tl’dir. Paketi almak için sms sisteminden de yararlanabilmektedir. Faturasız hatlara verilen bu paket, numarasını yeni taşıyanlar için de geçerlidir. Kullanıcılar istediği aylarda paketi aktifleştirebilir. Bunun için bakiyede 45 tl ve üzeri olması gerekir.

  ⇒Telekom İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

  Aile Paketleri

  Türk Telekom’un sunmuş olduğu aile paketler, en fazla 5 ortak kişiye bölüşmektedir. Toplu olarak kullanılan paket, faturalı kullanıcılar için geçerlidir. Ayrıca tarifeye eklenecek kişilerinde faturalı olması gerekir. Verilen tüm hizmetler tek faturadan ödenmektedir. Böylece aile üyelerinin ortak bir şekilde servisleri kullanması sağlanmaktadır. Aile paketinde her yöne sınırsız sms fırsatı sunulmaktadır. Grup içinde yapılan konuşmalar sınırsız olarak belirlenmiştir. Kullanıcıların diğer kişilerle her yöne 5.000 dakika konuşma hakları bulunmaktadır. Ucuz internet isteyenler için sunulan bu pakette toplamda 15 Gb internet sunulmaktadır. Ayrıca eve bağlanan internette sözleşme ile birleştirilebilir. Aile üyelerine sunulan bu paketin aylık ücreti ise 79 tl’dir. Ücret tek ve net olarak alınmaktadır. Kampanyadan sadece aile üyeleri yararlanabilmektedir. Soyadı farklı olan kişiler gruba ortak edilemez. Bunun için tüm kullanıcıların kimlik bilgileri istenmekte ve aile oldukları doğrulanmaktadır. Oldukça avantajlı sunulan paket, ek internet ve dakikalar ile güçlendirilebilir. Ortakların kendi içinde konuşmaları paketten yememektedir. Bu sayede doyasıya konuşma sağlanmaktadır.

  ⇒Telekom İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

   

  Konu: 10 Numara Aile Paketleri Telekom’da!

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?