0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Aile Spor Paketi + Limitsiz Fiber 69 TL

  26 Eylül 2017
  91 kez görüntülendi
  Aile Spor Paketi + Limitsiz Fiber 69 TL

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Aile Spor Paketi + Limitsiz Fiber 69 TLAile Spor Paketi + Limitsiz Fiber 69 TL

  Aile Spor Paketi + Limitsiz Fiber 69 TL Bir Arada! Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi ön eleme maçı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın sezon öncesi hazırlık maçları, HD kalitesiyle D-Smart’ta!

   

  Aile Spor Paketi + Limitsiz Fiber 69 TL Türkiye’nin en iyi HD kalitesiyle D-Smart Aile Spor paketi; 11 tane çocuk kanalı, 11 tane eşsiz belgesel kanalı, 15 tane spor kanalı, D-Smart’a özel 1’er tane sinema ve dizi kanalı ve yerel/ulusal bütün kanalları içermektedir

  Aile Spor Paketi + Limitsiz Fiber 69 TL

  • Ayda Sadece 69 TL
  • 24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat
  • TV + İnternet hizmeti sürprizsiz
  • tek fiyat, net fatura
  • İç kurulum bedeli hediye
  • Aktivasyon bedeli hediye
  • Yalın İnternet ücreti dahil
  • Abone olunan ayın kullanım bedeli hediye
  • Damga vergisi hediye
  • HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği
  • İhtiyacınıza uygun modüler hız ve AKN seçenekleri
  • İlk Ay Mega Paket Kanalları ve Tüm Ek Paketler Hediye!

  Hemen Başvur

  Paket Avantajları

  Hoş Geldin Paketi + Limitsiz Fiber İnternet

  • 24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat
  • TV + İnternet hizmeti sürprizsiz,
  • tek fiyat, net fatura
  • İç kurulum bedeli hediye
  • Aktivasyon bedeli hediye
  • Yalın İnternet ücreti dahil
  • Abone olunan ayın kullanım bedeli hediye
  • Damga vergisi hediye
  • HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği
  • İhtiyacınıza uygun modüler hız ve AKN seçenekleri
  • İlk Ay Mega Paket Kanalları ve Tüm Ek Paketler Hediye!

   

  Diğer servis sağlayıcılarda taahhütünüz varsa Taahhüt iptal bedeli bizden

  *Taahhüt iptal bedeli bizden uygulamamız kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz İnternet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, iptal edip abonemiz olduğunuzda taahhüt iptal bedelinizin en fazla 200 TL’lik kısmı, 24 aya bölünerek faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturayı ve ödeme belgesini 60 gün içinde 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir.

   

  Yeni TV Aboneliklerinde 3 Ay Taahhüt Yok

  Kampanya 31 Ekim 2017 tarihine kadar yapılacak yeni TV aboneliklerinde geçerlidir. Abone, aktivasyondan itibaren 90 gün boyunca, 40 TL iç kurulumu ödemek kaydıyla herhangi bir taahhüt iptal bedeli yansıtılmadan aboneliğini sonlandırabilir. 91. günden itibaren aboneliğin taahhütü dolmadan iptali durumunda, iptale kadar geçen sürede sunulan indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır.

  Kampanya Koşulları

  Belirtilen fiyatlar 31 Ekim 2017 tarihine kadar yapılan yeni bireysel abonelik başvurularında 24 ay kullanım sözü ile geçerli aylık ücretlerdir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. 40 TL D-Smart aktivasyon bedeli, 96 TL D-Smart İnternet aktivasyon bedeli, abone olunan ayın kısmi bedeli, damga vergisi ve 40 TL D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir.

  Yalın internet istenmesi durumunda aylık ücreti 15 TL yerine 7 TL’dir ve yukarıdaki fiyatlara dahildir. Tercih edilebilecek en yüksek AKN (Adil Kullanım Noktası) seçeneği 200 GB’dır. Eve kadar fiber alt yapısında fiber modem ücretsizdir ve 200 TL değerinde yerinde kurulum hizmeti taahhüt kapsamında ücretsiz olarak sunulmaktadır. Diğer altyapılarda talep edilmesi durumunda, kablosuz ADSL modem için 3 TL, VDSL modem için 5 TL aylık kullanım bedeli faturaya yansıtılır.

  D-Smart uydu alıcısı, smart kart ve modemin mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir. Gerekliği olduğu durumda dış kurulum ücreti ve uydu alıcı, smart kart, kumanda ve modem haricindeki ekipman tüketiciye aittir.

  Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; uydu alıcısı, smart kartı ve varsa modemi 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (HD uydu alıcısı için 150 TL, HD Plus uydu alıcısı için 250 TL, eve kadar fiber abonelerine tahsis edilen fiber modem için 250 TL, kablolu modem için 30 TL , kablosuz modem için 75 TL, VDSL modem için 150 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir.

  Eve kadar fiber alt yapısında fiber modem ücretsizdir ve 200 TL değerinde yerinde kurulum hizmeti taahhüt kapsamında ücretsiz olarak sunulmaktadır. Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen hediye ve indirimler; aylık erişim ücreti indirimleri, iç kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri, ilk ay kullanım bedeli, damga vergisi tutarı ve yalın internet erişim indirimleri; aboneye faturalanacaktır.

  Alt yapı sağlayıcısının, ankastreye kadar bağlantı işlemini gerçekleştirmesinden sonra D-Smart veya alt yapı sağlayıcıdan kaynaklanmayan arızalar nedeniyle internet hizmetinin alınamaması durumunda abone talebine istinaden ücretsiz olarak sunulan 60 (altmış) TL değerindeki teknik servis hizmetinden yararlanılmış olması durumunda, abonelik boyunca verilen hediye ve indirim hesaplamalarına bu tutar da dahil edilecektir.

  Ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı bu tutardan daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıtılacaktır. Sunulabilen internet hız ve AKN seçenekleri altyapıya göre değişiklik göstermektedir. 8 Mb, 16 Mb, 24 Mb, 50 Mb ve 100 Mb hızlarında farklı internet seçeneklerimiz için www.dsmart.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

  Kampanya kapsamında belirtilen internet hızları garanti edilmemekte olup erişim hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek hız sağlanmaktadır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince, bulunulan ayda ilgili tarife için belirtilen AKN (Adil Kullanım Noktası)’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı 8 Mbps tarife için en fazla 3 Mbps, 10 Mbps ve 16 Mbps tarifeleri için en fazla 5 Mbps, 24 Mbps için en fazla 8 Mbps, 50 Mbps için en fazla 16 Mbps, 100 Mbps için en fazla 24 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda tarifenin standart hızına dönecektir.

  Kampanya kapsamında abonelik dondurma hizmeti verilememektedir. D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya D-Smart uydu alıcısı stoklarıyla sınırlıdır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?