0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Anahtar Teslim İnternet Tarifelerinin Keyfini Çıkarın

  31 Ekim 2017
  56 kez görüntülendi
  Anahtar Teslim İnternet Tarifelerinin Keyfini Çıkarın

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Anahtar Teslim İnternet Tarifelerinin Keyfini Çıkarın

  Vodafone İstanbul abone merkezi içerisine girdiğiniz zaman sizi karşılayacak çok fazla tarife olduğunu görecek ve bir çoğunu kullanmak için can atacaksınız.

  ⇒ Vodafone Anahtar Teslim İnternet Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Her bir tarifenin farklı bir alana hizmet ettiğini ve farklı bir alan için avantaj sağladığını anlayacak, yalın internet, fiber internet kampanyaları gibi seçeneklerden dilediğinizi alabileceksiniz.

  Dilerseniz abone merkezine gelebileceğiniz gibi dilerseniz başvuru koşulları hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz online alanı da kullanabilir ve internet üzerinden de internet için başvuru talebi oluşturabilir ve bir form doldurabilirsiniz.

  En Çok Kullanılan İnternet Tarifelerine Göz Atın

  Yalın internet kampanyaları en çok kullanılan tarifelerden biri olduğu için sınırsız bir şekilde ev telefonu bağlantısı olmadan yalın adsl hizmeti alabileceksiniz.

  Üstleik indirimli fiyata ve ilk 3 ay ücretsiz internet paketleri bir çok üyeye çok avantajlı gelmektedir.

  Anahtar teslim tarifenin yanı sıra fibermax ev internet tarifesine baktığımız zaman aylık sadece 29,90 TL karşılığında yüksek hızda interneti eviniz için satın alabiliyorsunuz.

  ⇒ Vodafone Anahtar Teslim İnternet Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Yalın internet paketleri ve fibermax internet paketleri olarak ayrılan seçeneklerden istediğinizi seçebilirsiniz. Aylık olarak 49,90 TL olan eko aile esnek paketi 24 ay boyunca sabit fiyat garantisiyle karşımıza çıkıyor. 40 GB kotalı olan  bu tarife için hız olarak da 8 mbps hız belirlenmiş.

  Sadece eko aile paketi olarak geçen tarifeye baktığımız zaman aylık 59,90 TL olan bu seçeneğin ilk 3 ay için 29,90 TL’ye verileceğini söyleyebiliriz. Çekirdek aile ve genç aile paketlerine de bakarsanız ilk 3 ay süresince düşük fiyatlı olarak sunulduğunu göreceksiniz.

  Ayrıca Vodafone red kullanan üyelere özel ekstra indirimler olabileceğini de unutmamalısınız. Gece 02.00 ile sabah 08.00 saatleri arasında internetteki harcamalarınız sayılmayacağı için saat aralığına dikkat etmelisiniz.

  Ayrıca resmi evraklar için sizin bir abone merkezine gitmeniz gerekmez ve resmi evraklar kapınıza kadar Vodafone tarafından getirilir.

  Ucuz internet almak istediğiniz zaman başvurabileceğiniz çok daha fazla paketi olabilir. Öğrenci interneti, ev interneti ve benzeri tüm seçeneklere detaylı baktıktan sonra seçiminize karar verebilirsiniz.

  ⇒ Vodafone Anahtar Teslim İnternet Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

   

  Konu: Anahtar Teslim İnternet Tarifelerinin Keyfini Çıkarın

   

  Vodafone FiberMax

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?