0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Bayilik Başvurusu

  Anasayfa » Bayilik Başvurusu
  Ucuz Abonelik Bayilik Başvurusu

  Bayilik Başvurusu

  ucuzabonelik.com ile Yapmış Olduğunuz Satış Ortaklığı, Firmanıza Her Zaman Yüksek KAZANÇ demektir!

   

  İşyerinize (Çağrı Merkezi ve Dükkan Bayiliği) Teminatsız ve Ek Bir Maliyet Gerektirmeden Sizde ucuzabonelik.com ile Türkiye’deki 100’lerce Bayimiz Arasına Katılın Yüksek Kazanç Elde Etmeye Hemen Başlayın!

   

  Aylık alacağınız ödeme planı ile; hem kazancınızı erken alma ayrıcalığı hemde ek gelir avantajlarından faydalanın!

   

  Şimdi Sizde ucuzabonelik.com ile Tüm Firmaların (İnternet, Gsm, Elektrik) Başvuru Hizmetlerini Tek Firma Üzerinden Sunmak İçin Bizimle UZUN BİR ORTAKLIĞA Hazır mısınız?

   

  Hemen Başvurun

   

  ucuzabonelik.com Bayiliği Almanın Avantajları

  ucuzabonelik.com Türkiye’nin Her Yerinde Tüm Satışa Açık Markaları İle Hizmet Verir!

  ucuzabonelik.com'un Sunmuş Olduğu Tüm Hizmetlerden Faydalanın!

  ucuzabonelik.com‘un Bayisi Olduğunuzda Tüm Adsl İnternet Firmalarına Ait Kampanyaları, Gsm Firmalarına Ait Mobil Tarife ve Hat Satışlarını ve Elektrik Firmalarının Yeni Abonelik ve Taşıma İşlemlerinin Yetkilerine Tek Kalemde Sahip Olursunuz.

  Bayimiz olduğunuzda sadece ofis ve bilgisayar gereçlerine ihtiyaç duyarsınız. Tarafınıza sağlanacak arama datası ve hazır altyapı ile, işlemlerinizin tamamlandığı gün satışa başlayabilirsiniz.

  Müşteri taleplerine göre tüm markaların Adsl & Fiber ve Mobil hat hizmetlerini müşterilerinize sunabilir tek ekrandan satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  Yüksek kazanç Mutlu Bayi! ucuzabonelik.com bayilerinin kazanç yapısı Türkiye’deki rekabet ortamında en iyisidir. Bayilerine en yüksek primlerden ödeme gerçekleştirir.

  Zamanında ödeme, Bol Promosyon! ucuzabonelik.com bayileri aylık hak ediş alır. Bayiler için broşür, afiş ve branda görselleri sürekli yenilenir sürekli güncellenir.

  Çözüm odaklı (Backoffice) Müşteri Hizmetleri ve Teknik Hizmet! Her bayi için özel müşteri temsilcisi atanır. Mesai saatleri içerisinde bayi destek temsilcilerimiz ve teknik hizmet ekibimiz ile hızlı çözüm, sorunsuz hizmet sunulur.