0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Birbirinden Cazip Fiyatlara Telekom Üyelikleri

  10 Ekim 2017
  48 kez görüntülendi
  Birbirinden Cazip Fiyatlara Telekom Üyelikleri

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Birbirinden Cazip Fiyatlara Telekom Üyelikleri

  Türkiye’nin en çok tercih edilen telekomünikasyon şirketlerinde biri olan Türk Telekom’da kullanıcılar için birbirinden avantajlı üyelik tarifeleri ve internet kampanyaları bulunmaktadır.

  Türk Telekom firması yeni kullanıcılar için birbirinden farklı ve cazip fiyatlara çeşitli alternatifler sunmaktadır. Bu alternatif üyelik kampanyalarından bütçenize uygun herhangi birini seçerek tarifelerin avantajlarından dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

  ⇒ Telekom İnternet Kampanyası ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Tivibu’lu Cep Tarifesi Üyeliği

  Tivibu’lu cep tarifesi üyeliğinde 6 GB internet, 750 dakika konuşma, 1000 adet SMS hakkı ile Tivibu Süper Paket yer almaktadır. Bu avantajların hepsinden bir arada faydalanabilirsiniz. Bu üyelik için ayda 45 TL ödeyerek internet keyfinizi üst seviyelerde yaşayabilirsiniz.

  Tivibu’lu Hepsi Dahil Üyeliği

  Bu üyelik kapsamında televizyon ve fiber internet keyfini anda yaşayabilirsiniz. Kurulumu ücretsiz yapılan bu üyeliğin içinde Tivibu giriş paketi, limitsiz fiber internet, online başvurulara özel olan 50 TL indirim de bulunmaktadır. Her şeyin dahil olduğu bu üyelik tarifesinden ayda 66,90 TL ödeyerek yararlanamaya başlayabilirsiniz.

  ⇒ Telekom İnternet Kampanyası ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Erişilebilir Yaşam Üyeliği

  Engelli vatandaşlar için uygun bir üyelik tarifesi olan bu kampanyada 50 GB sınırsız internet, cep telefonları için 2 GB internet, 500 DK her yöne konuşma, sosyal tarife ve 1000 adet SMS hakkı bulunmaktadır. Bunların yanında ek olarak Tivibu sinema paketi de yer almaktadır. Bu üyelik tarifesinden ayda sadece 73,80 TL ödeyerek yararlanabilirsiniz.

  Evde Cepte Bayram Üyeliği

  Evde cepte bayram üyeliği dahilinde her yöne 600 DK, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet,  evde limitsiz fiber internet ve online başvurular için özel olan 50 TL indirim hakkı bulunmaktadır. Bu üyelik tarifesinden ayda sadece 75,90 TL ödeyerek yararlanabilirsiniz. Sadece evde değil, aynı zamanda cep telefonunuzda da 1 GB internet hakkınızla internete girerek konuşma ve mesajlaşma keyfini bir arada yaşamanız mümkün olabilmektedir.

  Bütün bu üyelik tarifelerinde cebinize uygun olan herhangi birini seçip dilediğiniz gibi internet keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz. Cebe uygun olan bu ucuz internet tarifeleri kapsamında müşteriler birbirinden avantajlı seçeneklere de aynı anda sahip olabileceklerdir.

  ⇒ Telekom İnternet Kampanyası ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Birbirinden Cazip Fiyatlara Telekom Üyelikleri

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?