0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Bütçenize Uyan Paketler Vodafone

  22 Ekim 2017
  90 kez görüntülendi
  Bütçenize Uyan Paketler Vodafone

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Bütçenize Uyan Paketler Vodafone

  Bütçenize Uyan Paketler Vodafone’da Bütçenizi aşan sizi zor duruma soka paketlerden sıkıldıysanız,Vodafone paket detayları inceleyerek bütçenize uygun ihtiyacınız olan paketi seçebilirisniz.

  ⇒ Vodafone Mobil GSM Paketleri ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayın Detaylı İnceleyin ⇐

  Üstelik ihtiyaçlarınıza göre şekillenen kampanyalardan istediğiniz paketi en uygun fiyatlar ve avantajları ile seçebilirsiniz. İnternet kullanımlarınız daha yoğunluktaysa interneti bol paketleri, isterseniz de dakikası bol paketleri tercih edebilirsiniz.

  En çok tercih edilen paketlerden bir tanesi olan Red Pass 10 Aile ile aylık 10 GB internet, 1000 Dakika, 1000 SMS’e sadece 49 TL ye sahip olmak mümkündür.

  Üstelik bu paketi tercih eden Vodafone kullanıcılarına 2 ay Video pass deneme + İletişim Pass Vodafone’dan hediye. Belirlenen uygulamalar (Whatsapp, Vodafone Call+, Facebook Mesenger, Spotify, Karnavali Fenomen , Power App) internet kotasından yemiyor.

  Ayrıca aile paketini tercih eden Vodafone kullanıcıları ailesindeki Vodafone’lular ve Sabit Hatlar ile sınırsız konuşabiliyor.

  ⇒ Vodafone Mobil GSM Paketleri ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayın Detaylı İnceleyin ⇐

  Daha Özgür Bir Pakete Sahip Olmak İstemez Misiniz?

  Vodafone kullanıcıları Red Pas 10 paketi ile de oldukça çok tercih ediliyor. En çok satanlar listesinde yer alan pakette uygun internet olması da Vodafone kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.

  11 GB internetin yanı sıra Vodafone kullanıcıları aynı zamanda da 2 ay boyunca Video Pass Deneme + iletişim paketleri sayesinde bir çok uygulamayı internet kotalarından yemeden kullanabiliyor ve de Vodafone’lular + sabit hatlar ile sınırsız konuşma veriliyor.

  Avantajlı internet kotasının olmasının yanı sıra aynı zamanda da 1000 dakika, 1000 SMS de Vodafone kullanıcılarını bekliyor. Red Pas 10 paketine vodefone kullanıcıları sadece aylık 55 TL ye sahip olabiliyor.

  Bu avantajlı ve bol internetli paketlerin yanı sıra Vodafone Net iş yeri internet paketleri ile de dikkat çekiyor. 7’den 7’ye paketi ile 100 Mbps’e kadar AKN yok üstelik Dijitürk play ve Digital sabit hat ile beraber aylık 49,90 TL’ye sahip olabilirisniz. 7/24 50 GB limitsiz internet paketi yine Dijitürk play ve Digital sabit hat ile aylık 59,90 TL’ye veriliyor. 7/24 internet kampanları için 100 GB’a sahip olmak isterseniz de aylık 69,90 TL ödeyebilirsiniz.

  ⇒ Vodafone Mobil GSM Paketleri ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayın Detaylı İnceleyin ⇐

   

  Konu: Bütçenize Uyan Paketler Vodafone

   

  Devreden Uyumlu 1 Gb Tarifesi 25 TL

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?