0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  D Smart Abone Merkezi Kars’ta

  04 Kasım 2017
  40 kez görüntülendi
  D Smart Abone Merkezi Kars’ta

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  D Smart Abone Merkezi Kars’ta

  Yıllardır verdiği hizmetlerle Türkiye’nin dört bir yanında olan D Smart Kars Abone Merkezi ile sizlerle buluşmaya devam ediyor. Kars’ta yaşayanlar, bu kesintisiz hizmetin şehirlerinde de bulunmasından çok memnun.

  ⇒ D-Smart İnternet, Televizyon Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Televizyon ve internette her zaman en iyi hizmet kalitesini sunan ve bunu şehirlerinde görmek isteyen kişiler bu hizmete ne zaman isterlerse abone olabiliyor ve bu sayede dünyanın her tarafındaki haber, belgesel, müzik ve daha bir çok kanalı izleme imkanı buluyor.

  D Smart Abone Merkezi Kars’ta Evlerinde her zaman HD görüntüler ile televizyon izlemek isteyenler, bu ayrıcalıklar ile son derece eğlenceli ve kaliteli zamanlar geçirmeye hazırlanıyor.

  İnternet paketleri ile de son derece hızlı bir hizmet anlayışı içinde Ucuz İnternet paketleri ile pek çok imkanı sunuluyor. Her bütçeye ve tercihe göre değişik paketler mevcuttur.

  İnternet Paketlerinde Neler Var?

  Her zaman en iyi hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile evinde veya iş yerlerinden hızlı ve kesintisiz internet kullanmak isteyenler, D Smart kalitesi ile bu hizmetlerden ucuz bir şekilde faydalanabiliyor. İnternet paketleri ise şu şekildedir:

  ⇒ D-Smart İnternet, Televizyon Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  • Gece 02:00- 08:00 Arası Akn’siz İnternet

  -24 ay boyunca, indirimli ve de sabit fiyatlar ile, tek fiyat üzerinden, net fatura aktivasyon bedelinin de hediye olarak verildiği, yalın internet ücretinin dahil olduğu, abone olunan ayın kullanım bedelinin de hediye olarak sunulduğu internet paketidir.

  • Limitsiz Fiber İnternet

  -Yakın internet ücretinin dahil olduğu, aktivasyon ve damga vergisinin hediye olarak sunulduğu, abone olunan ay içinde, kısmi kullanım bedellerini hediye edildiği, 200 TL taahhüt iptalinin verildiği internet paketidir.

  • Üniversiteliler Özel D Smartnet İnternet Kampanyası

  -24 ay süresince, indirimli ve sabit fiyat ile, aktivasyon bedelinin içinde olduğu, yalın ücretin içinde yer aldığı, danga vergisi ve abone olunan ay için kullanımların hediye edildiği internet paketidir. Uygun İnternet paketi isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği paket budur.

  • Bütçenizle Dost, Limitsiz İnternet Paketi

  -abone olduğunuz ayın abonelik bedeli, damga vergisi, aktivasyon bedeli dahil, üstelik modem kullanım ücreti ve kurulumun ücretsiz olduğu internet paketidir.

  ⇒ D-Smart İnternet, Televizyon Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: D Smart Abone Merkezi Kars’ta

   

  Her Şey Dahil İnternet Hoşgeldin Paketi 66 TL

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?