0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  D-Smart Avantajlı TV ve İnternet Üyelikleri

  10 Ekim 2017
  50 kez görüntülendi
  D-Smart Avantajlı TV ve İnternet Üyelikleri

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  D-Smart Avantajlı TV ve İnternet Üyelikleri  

  D-Smart ile birbirinden avantajlı TV ve internet kampanyalarından birine sahip olabilirsiniz.

  Üstelik cazip üyelikleri ve kullanıcıların ceplerine uygun fiyatlar TV ve internet tarifeleri yer almaktadır. Bu kampanyalardan herhangi birini uygun ve avantajlı gördüğünüz takdirde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ucuz üyelik tutarlarıyla da kullanıcılar bu kampanyalardan rahat bir şekilde yararlanabileceklerdir. Bu TV ve internet üyelikleri için aşağıda bazı uygun tarifeler paylaşılmıştır.

  ⇒D-Smart İnternet Televizyon Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

  Uygun Fiyata TV Üyelikleri

  • Hoş Geldin Tarifesi Üyeliği: Bu tarife ile 24 ay taahhüt sözü vererek sabit fiyata ayda sadece 24 TL üyelik ücreti ödeyerek D-Smart’ın HD kalitesine tanık olabilirsiniz. İç kurulum ve aktivasyon firma tarafından karşılanmaktadır.
  • Kamu Çalışanlarına Özel Üyelik: Bu tarife kapsamında spor, aile, dizi film ve mega paketlere indirimli sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda bütün kanlar ilk 3 ay boyunca ücretsiz olarak izlenilebilmektedir. Herhangi bir iç kurulum ücreti veya aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
  • Kolay Giriş – Çıkış Üyeliği: Bu tarife kapsamında yeni Tv üyeleri ilk 3 ay taahhüt vermeden bu kampanyadan yararlanabilmektedirler.

  ⇒D-Smart İnternet Televizyon Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

  Uygun Fiyata İnternet Üyelikleri

  • Üniversiteliler İçin Özel Üyelik: 12 ay boyunca sabit fiyata ve indirimli fiyata bu tarifeden yararlanabilirsiniz. Fiyatı aylık 50 TL olan bu tarifede aktivasyon ücretsiz yapılmaktadır ve yalın internet ücreti, abone olunan ayın kullanım bedeli de faturanın içinde dahil olmaktadır.
  • Fiber Hızda İnternet Üyeliği: 24 ay taahhüt sözü vererek aktivasyon bedeli ödemeden, yalın internet ücreti ödemeden bu tarifeden ayda sadece 49 TL fatura ödeyerek yararlanabilirsiniz.

  Uygun Fiyata TV + İnternet Üyelikleri

  • Hoş Geldin ve Limitsiz İnternet Üyeliği: Bu tarifede TV ve internet bir arada olmaktadır. 24 ay taahhüt sözü vererek ve hiçbir yalın internet ücreti ya da aktivasyon ücreti ödemeden kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Cebinizle Dost TV ve İnternet Üyeliği: Aylık sadece 35 TL ödeyerek TV ve internet hizmetinin bir arada olduğu bu avantajlı TV+internet tarifesinden yararlanamaya başlayabilirsiniz.

  ⇒D-Smart İnternet Televizyon Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

   

  Konu: D-Smart Avantajlı TV ve İnternet Üyelikleri

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?