0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  D-Smart Güncel İnternet Kampanyalarını Paylaşıyor

  09 Ekim 2017
  50 kez görüntülendi
  D-Smart Güncel İnternet Kampanyalarını Paylaşıyor

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  D-Smart Güncel İnternet Kampanyalarını Paylaşıyor

  Tarife seçeneklerine göz atmanız halinde D-Smart internet kampanyaları üzerinden de ilerlemeniz mümkün olmakta. Bu anlamda da başta hoş geldin paketine dahi yer veriliyor.

  Artı olarak limitsiz fiber internet seçeneklerinin de aktif durumda odluğunu söylemek gereklidir. 69 TL’den başlayan fiyatları çerçevesinde 24 Mbps hıza sahip 50 GB internet erişimine sahip olmanız temel alınacaktır. Bunların dışında sınırsız internet kampanyaları olarak;

  • Aile Spor Paketi; 50 GB akn verileri çerçevesinde yine ayda 69 TL fiyatları üzerinden 10 Mbps hıza sahip internet olanaklarından da faydalanabilirsiniz.
  • Film Dizi Paketi; 72 TL değerinden sunulan paketi için 10 Mbps hız detaylarını paylaşmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra 50 GB değerinden de AKN seçeneklerinin sunulması söz konusudur. Hemen başvurma seçenekleri kapsamında taahhüt bedelinin dahi bulunmadığı paketten faydalanabilirsiniz.
  • Mega Paket; Yine taahhüt değeri ve aktivasyon ücretleri bulunmadan 76 TL limitlerinde ki internet paketlerine de yer vermeniz söz konusudur. Bunun için D-Smart Go hediyesinin de sunulması temel alınıyor. Sonuç olarak da hemen başvurma seçeneklerinden kısa sürede internet bağlantılarına yer verilecektir.

  ⇒ Tüm D-Smart Kampanyalarını Öğrenmek İçin Hemen Tıklayınız ⇐ 

  TTnet Fiber İnternet Kampanyaları

  İnternet kampanyaları hem ADSL hem de Fiber olarak ikiye ayrılıyor. Şehrinizde fiber uygulamalarına yer verildiyse bu kategoriden yana tercihte bulunmanız mantıklı olacaktır. Nitekim özel fiber kabloları üzerinden veri alışverişlerinin daha hızlı olması söz konusudur. Ev internet paketleri olarak fiber üzerinden 3 ayrı teklifin sunulması sağlanıyor. Bunun için de;

  • 24 Mbps olarak 35 GB değerinden fiber internet bağlantılarına yer vermeniz mümkün.
  • 50 GB değerinde yine 24 Mbps değerinden hemen başvuru seçeneklerini sunmaya da devam ediyor.
  • 100 GB olarak da 24 Mbps hıza sahip fiber internet paketlerinden de faydalanabilirsiniz.

  Diğer Evde İnternet Kampanyaları Hakkında

  TTnet ile D-Smart dışında internet kampanyaları sunan başka firmalar da mevcuttur. Bu anlamda Turkcell Superonline kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Ya da Vodafone çerçevesinde de yine kampanyalara yer verilmesi temel alınır. Son olarak Uydunet gibi firmaların da duyurularından kampanyalarına yönelik bilgi sahibi olarak ilerlemeniz gereklidir.

  ⇒ Tüm D-Smart Kampanyalarını Öğrenmek İçin Hemen Tıklayınız ⇐ 

   

  Konu: D-Smart Güncel İnternet Kampanyalarını Paylaşıyor

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?