0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  D Smart İhtiyacınız olan Her Şey

  22 Ekim 2017
  38 kez görüntülendi
  D Smart İhtiyacınız olan Her Şey

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  D Smart İhtiyacınız olan Her Şey

  D Smart İhtiyacınız olan Her Şey! D Smart paket detayları ile siz de avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Hem kaliteli bir internet sahibi olmak hem de bütçenizi yormamak istiyorsananız D smart internet kampanyaları tam da size göre.

  Müşteri dostu olarak değerlendirilen bu kampanyalardan isterseniz sadece internet isterseniz de hem internet hem de TV olarak yararlanabilirsiniz. Üstelik D smart internet kampanyaları ile sürpriz yaşamaz yalnızca belirlenen paket ücreti ödeniyor.

  Siz de ay sonunda kota aşım ücreti sıkıntısı yaşamamak aynı zamanda da hızlı ve kaliteli bir internet sahibi olabilmek için mutlaka D Smart paketlerinden bir tanesini seçin.

  En uygun en düşük fiyatlı internete D Smart kalitesi ile geçmek istiyorsanız sizin için uygun olabilecek cebiniz ile dost internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Aylık sadece 21 TL gibi bir ücret ile 4 MBps’ye kadar 40 GB AKN internete sahip olabilirsiniz.

  Tüm bunların yanı sıra sunulan bu avantajlı kampanyada sabah 08:00 ve gece 02:00 arasında AKN uygulaması da yapılmıyor. Siz de ucuz internet ve kaliteye aynı anda sahip olmak istiyorsanız mutlaka bu kampanyadan yararlanmalısınız!

  Hem Spor Hem İnternet Keyfi Birarada!

  D Smart aile spor paketi + limitsiz fiber internet ile harika bir kampanya düzenliyor. Üstelik bunun yanı sıra kurulum için alınan bir çok ücreti ise yeni üylerine armağan ediyor. Ayrıca D Smart abone olunan ayın kısmı kullanım bedelini de hediye ediyor. Bir sonraki aydan ödemeyi başlatıyor.

  Tüm bunların yanı sıra verilen internet paketinde Yalın internet ücreti hediye, Aktivasyon ücreti hediye, iç kurulum ücreti hediye ve damga vergisi hediye edilirken 200 TL taahhüt iptal bedeli de D Smarttan veriliyor. Ayrıca ilk ay mega paket kanalları ve de tüm ek paketler D Smart müşterilerine ücretsiz olarak veriliyor.

  3 büyüklerin ön eleme ve hazırlık maçları dünyanın sporunu internet ile vereln D smart müşterileri bu avantajlı paketten yararlanmak için ise aylık olarak sadece 69 TL ödüyor. Fiber internet ve de spor paketine siz de sahip olabilirsiniz.

   

  Konu: D Smart İhtiyacınız olan Her Şey

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?