0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  D Smart Uygun Tarifeler

  16 Ekim 2017
  53 kez görüntülendi
  D Smart Uygun Tarifeler

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  D Smart Uygun Tarifeler

  Birbirinden Cazip Fiyatlara D-Smart Uygun Tarifeleri

  D-Smart, hem televizyon hem de internet kampanyaları dâhilinde birbirinden cazip fiyatlara uygun tarifeler sunmaktadır.

  ⇒ Tüm D-Smart İnternet – Televizyon Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Sadece televizyon tarifeleri kullanabileceğiniz gibi internet kampanyalarını da kullanabilirsiniz. Dileyenler bu ikisinin de yer aldığı bir tarifede hem internet hem televizyon kampanyasını bir arada kullanabilirler.

  D-Smart Uygun TV Tarifeleri

  • 200 TL Cayma Bedeliniz Bizden D-Smartlı Olmak Sizden Tarifesi: D-Smart’ın HD kalitesinde sunduğu bu hizmetten faydalanabilmeniz için TV aboneliğinizin ya da internet servis sağlayıcınızın cayma bedeli D-Smart tarafından karşılanmaktadır. Bu kampanyadan sadece TV ya da internet aboneliğini iptal ederek D-Smart’a geçen aboneler yararlanabilmektedir. İnternet ya da TV aboneliğinizi iptal ettiğiniz takdirde 200 TL’ye kadar olan cayma bedelini D-Smart karşılamaktadır.
  • D-Smart Fix Kampanyası: Bu kampanya ile evde ekstra kablo, uydu alıcısı ve kumanda kalabalığından kurtulabilirsiniz. Bu kampanya sayesinde tek kumanda ve kolay kurulum rahatlığı yaşayabilirsiniz. Kampanya dâhilinde 4K yayın keyfi, tek kumanda ile kontrol, kolay kurulum yer almaktadır. 24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat ödersiniz. Aktivasyon, iç kurulum D-smart tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ayrıca HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriğinden yararlanabilirsiniz.

  ⇒ Tüm D-Smart İnternet – Televizyon Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  D-Smart Uygun İnternet Tarifeleri

  • Limitsiz Fiber İnternet: Limitsiz fiber internetin aylık ücreti 49 TL’dir. 10 Mpbs’e kadar limitsiz internet kullanabilirsiniz. Tarifenin 50 GB Adil Kullanım Noktası limiti bulunmaktadır. 24 ay taahhüt sözünüze indirimli ve sabit fiyat ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda aktivasyon, yalın internet ücreti, abone olunan ayın kullanım bedeli de D-Smart tarafından karşılanmaktadır. Herhangi bir internet servis sağlayıcısını iptal edip D-Smart’a geçiş yapıyorsanız vermiş olduğunuz taahhüt iptalinizin en fazla 200 TL’lik bölümü, 24 aya bölünecektir ve faturanız indirim olarak yansıtılacaktır.
  • ADLS İnternet: ADLS internet kampanyasıyla 24 ay taahhüt sözünüze ayda 56 TL fatura ödeyerek sahip olabilirsiniz. ADLS internet hızının 8 Mpbs olacaktır ve Adil Kullanım Noktası limitiniz de 50 GB olacaktır. Hiçbir aktivasyon ve yalın internet ücreti ödemeden, abone olunan ayın kullanım bedeli de hediye olarak verilerek bu tarifeyi kullanabilirsiniz.

  ⇒ Tüm D-Smart İnternet – Televizyon Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: D Smart Uygun Tarifeler

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?