0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  En Avantajlı Kampanyalarla Hızına Hız Kat

  06 Kasım 2017
  40 kez görüntülendi
  En Avantajlı Kampanyalarla Hızına Hız Kat

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  En Avantajlı Kampanyalarla Hızına Hız Kat

  Millenicom Konya abone merkezi gerçek limitsiz internet kampanyaları hakkında bilgi vermek ve müşterilerin ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere hizmet verir.

  En Avantajlı Kampanyalarla Hızına Hız Kat Eviniz ve işiniz için bağlantının hiç kesilmeyeceği film keyfinizin yarıda kalmayacağı bir internet deneyimi artık mümkün. 

  En büyük dosyaların artık saatler içinde yüklenmesi sorunu da Millenicom ile tarihe karışacak! Gerçek limitsiz internet kampanyaları ve sürprizsiz faturalar ile daha önce Millenicom’u tercih etmediğinize üzüleceksiniz.

  Millenicom, hizmet verdiği Telekom sektöründen geniş altyapısı sayesinde Türkiye’nin neredeyse her yerine üstün hizmet götürüyor. ADS, Fiber ve VDSL kampanyalarından istediğinizi seçebileceğiniz bu firma, her zaman sorularınız ve yardım taleplerinizi için desteğe hazır bir şekilde beklemektedir.

  Millenicom ile gerçek limitsiz tarifelerle artık internette kesintiler yaşamayacak, AKN’li tarifelerle bütçenize destek olacak, Cihaz kampanyaları ile hem uygun fiyatlara cihaz sahibi olacak hem de internetin keyfini çıkarabileceksiniz.

  En Popüler Millenicom Tariflerinden Sen de Yararlan!

  Millenicom üstün hizmet anlayışından ödün vermeyen politikası sayesinde sektöre yön vermeye devam ediyor. Millenicom’u tercih eden müşterilerin taleplerine göre oluşturulmuş tarifeler ise başka hiçbir yerde yok! İşte, o tarifelerden bazıları

  • Gerçek limitsiz kampanyası: Bu kampanya sayesinde 24 ay kalma sözüne 8 Mbps’e kadar gerçek limitsiz internete ayda sadece 59.90 TL’ye ulaşmanız mümkün. Üstelik kurulum ve aktivasyon ücretsiz!
  • Gündüz İnternet Kampanyası: Bu kampanya ‘gündüzler benim’ diyenle için en avantajlı kampanya! Bu kampanya ile altyapının desteklediği ve yapabileceklerinizin sınırını bile tahmin edemeyeceğiniz en yüksek hız yani 35 Mbps ile gerçek limitsiz internet keyfini ayda sadece 49.90 TL’ye yaşayabilirsiniz. 27 ay taahhütlü olan bu kampanyada kurulum ve aktivasyon da ücretsiz olarak sunuluyor!
  • Fiber İnternet Kampanyası: Bu kampanya ile hızınıza kimse yetişemeyecek! Canlı internet görüşmelerinde bile saniyelik ses ve görüntü akışını destekleyen fiber internet teknolojisi sayesinde tam 25 Mbps hız ile gerçek limitsiz internet hızına ayda sadece 89.90 TL’ye sahip olabilirsiniz. Bu kampanya 24 ay taahhütlü olup ücretsiz modem ve ücretsiz kurulumu da beraberinde getiren en hızlı kampanya olarak Millenicom’lu olmanın ayrıcalığını bir kez daha yaşatıyor!

  Konu:En Avantajlı Kampanyalarla Hızına Hız Kat

   

  Millenicom İnternet 29.90 TL

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?