0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  En Hızlı Şekilde İnternet Başvurusu Yapın

  07 Ekim 2017
  71 kez görüntülendi
  En Hızlı Şekilde İnternet Başvurusu Yapın

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  En Hızlı Şekilde İnternet Başvurusu Yapın

  Çok sayıda firma üzerinden internet kullanımına başlayabilirsiniz. İnternet başvurusunu direkt olarak bayilerden ya da internet üzerinden yapmanız mümkündür.

  Sunulan paketleri inceleyerek, direkt olarak online başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca firmaların internet paketlerine bakarken, hızlı başvuru yapmanız imkanınızda vardır. Paketlerin altıdan yer alan butonları kullanarak, direkt olarak online internet başvurusu aşamasına geçebilirsiniz. Başvuruya dönüş, başvuru için gerekli olan bilgiler; firmadan firmaya değişiklik gösterebilir.

  ⇒ Tüm Firmaların Eve İnternet Başvurusu İçin Tıklayın ⇐

  Online İnternet Başvurusu

  Başvuru yapmak için internet üzerinden firmanın resmi sayfasına erişiminizi sağlayabilirsiniz. Telekom internet başvuru için yapmanız gereken, başvuru sayfasına giriş yaptıktan sonra; gerekli alanları doldurmaktır. İsim ve soy isim alanını doldurduktan sonra gerekli alana telefon numaranızı gireceksiniz. Ardından başvuru yap butonuna tıklayacaksınız. En kısa sürede internet sağlayıcısının müşteri hizmetleri tarafından aranacaksınız. Gerekli bilgiler temin edildikten sonra, internetinizin ne kadar sürte içinde bağlanacağı bildirilecektir. Başvuru sayfasında kampanyalara dair bilgiler de verilmiştir. Hangi kampanyayı seçmek istediğinize karar verebilirsiniz. TTnet üzerinden bu alanda 44 TL ile 59 TL arasında bir seçim yapabilirsiniz. İnternet başvurusu için belirlemiş olduğunuz paketin yanında bulunan butona tıkladığınızda aynı şekilde telefon numarası ve isim bilgilerinin istediğini alana ulaşacaksınız. Buradan gerekli adımı atmanız başvuru için yeterli olacaktır. 

  ⇒ Tüm Firmaların Eve İnternet Başvurusu İçin Tıklayın ⇐

  İnternet Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

  Başvuruyu internet üzerinden gerçekleştirmenizin ardından, tamamlamanız gereken belgeler olacaktır. Başvuru formu, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi başvuru için gereklidir. Başvuru kimlik numarası üzerinden şahsen ya da vekalet vererek yapabilirsiniz. İnternet başvurusu nasıl yapılır sorusu bu şekilde cevaplanmış olacaktır. Belgeleri eksiksiz bir şekilde temin etmeniz halinde başvurunuzu tamamlayacaksınız. Firmanın müşteri hizmetlerini arayarak, ne kadar zamanda gerçekleşeceği hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmede, bulunduğunuz konuma göre ADSL, Fiber internet seçimlerinden birini yapacaksınız. En uygun paketi seçerek, aylık düzenli ödemeyle hızlı internet erişimi mümkün olacaktır. İnternet başvurusu yapıldıktan kısa bir süre sonra, kurulum için görevliler evinize gelecek ve modem teslimi bu aşamada gerçekleşecektir. Kurulumun yapılmasının hemen ardından internet erişiminiz mümkün olacaktır.

  ⇒ Tüm Firmaların Eve İnternet Başvurusu İçin Tıklayın ⇐

   

  Konu: En Hızlı Şekilde İnternet Başvurusu Yapın

   

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?