0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  En Uygun İnternet Paketiyle Avantajınız Olsun!

  07 Ekim 2017
  54 kez görüntülendi
  En Uygun İnternet Paketiyle Avantajınız Olsun!

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  En Uygun İnternet Paketiyle Avantajınız Olsun!

  Türkiye’de internet hizmeti 7 farklı kuruluş üzerinden sürdürülüyor. Bu sebeple internet kullanıcılarının seçim yapabileceği çeşitli kampanya ve paketler mevcut.

  Avantaj yakalamak için size uygun internet paketini tercih etmelisiniz. Seçiminizi yaparken kullanım amacınızı dikkate almalısınız. Gerekli olan kota ve hız seçimini yaparak, sizin için en doğru internet paketini tercih etmelisiniz.

  ⇒ Tüm Firmaların En Uygun İnternet Paketleri İçin Tıklayınız ⇐

  ADSL ve İnternet Hızı Arasındaki İlişki

  İnternet sağlayıcıları ADSL, Kablo internet ve Fiber üzerinden hizmet veriyor. Bu sebeple hız açısından karşılaştırma yapmanız sizin için iyi olacaktır. İlk olarak interneti kaç kişinin kullanacağı ve ne amaçla kullanacağı önemlidir. Eğer sadece rutin olarak belli bir saat içinde e-posta kutunuzu kontrol edecek ya da sosyal hesaplarınızda gezinecekseniz ev internet paketleri arasından, 1 Megabit olanını tercih edebilirsiniz. Hızın düşük olması, kotanın sınırlı olması fiyat anlamında düşük ücret ödemenizi sağlayacaktır. Yapacağınız işlemler için de yüksek ücret ödemenize gerek yoktur. İndirme yapacak olan kullanıcılar ya da çok sayıda dizi, film izlemeyi tercih edecek olan kullanıcılar için önerilen ise 8 Megabit ya da 16 Megabit seçimi yapmaktır.  ADSL size hız testi yapma fırsatı da sunuyor. Tercihinizi yapamamanız durumunda bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Bu sayede uygun internet seçiminiz çok daha kolay olacaktır.

  ⇒ Tüm Firmaların En Uygun İnternet Paketleri İçin Tıklayınız ⇐

  Fiber ve İnternet Hızı Arasında İlişki

  Şimdilik sadece bazı illerde hizmet ağı oluşturulmuş olan Fiber kullanım, interneti hayatının bir parçası haline getirmiş kullanıcılar için vazgeçilmez olanaklar sunuyor. En ucuz internet paketi hangisi şeklinde sorulan bir soruda aradığınız aynı zamanda hızlı olmasıysa, tercihiniz Fiber olmalıdır. En düşük hız 20 Megabit olarak oluşturulmuştur. İndirme işlemleriniz sunulan hız seviyesiz sayesinde çok daha düşük zamanda gerçekleşecektir. Superonline, Millenicom gibi firmalardan Fiber internete erişim sağlayabilirsiniz. Turknet firması da Fiber hız erişimine kullanıcılarını eriştirmek üzere alt yapısını geliştiren firmalardandır. Türkiye üzerinde 160.000 km fiber internet ağı döşenmiştir. Bu sayede çok sayıda internet kullanıcının yüksek hızlı internete erişimi mümkün oluyor. Yapılan kampanyaları takip ederek, en uygun internet seçimini yapabilirsiniz.

  ⇒ Tüm Firmaların En Uygun İnternet Paketleri İçin Tıklayınız ⇐

   

  Konu: En Uygun İnternet Paketiyle Avantajınız Olsun!

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

   BİR YORUM YAZIN

   Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?