0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  En Uygun İnternet Telekom ile Sizlerle

  22 Ekim 2017
  38 kez görüntülendi
  En Uygun İnternet Telekom ile Sizlerle

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  En Uygun İnternet Telekom ile Sizlerle

  En Uygun İnternet Telekom ile Sizlerle telekom paket detayları ile dikkat çeken faturalı ve faturasız kampanyalarından siz de yararlanabilirsiniz.

  Kampanlarınızdaki internet paketlerinizin bitiminde ise gayet uygun fiyatlar ile ek internet paketleri satın alabilirsiniz.

  Bunun yanı sıra Türk Telekom müşterileri mevcut paketlerindeki internet kotalarına ek 2 GB internete sadece paket ücretlerine ek +7 TL ye sahip olabiliyor. Siz de Türk Telekom paketlerinde internet kullanımlarınıza göre şekillendirebilirsiniz.

  Türk Telekom’da internet ağırlıklı kampanyaların yanı sıra Emeklilere özel kampanyalar da bulunuyor. Emekli 600 İndirim Kampanyası ile Emekli büyüklere Türk Telekom özel indirimler sunuyor. Bol internetli Selfy kampayaları ile de Türk Telekom interneti bol kampanyaları oldukça uygun fiyatlar ile müşterilerine sunuyor.

  E fatura üyesi olan tüm Türk Telekom müşterilerine de Türk Telekom 1 GB internet hediyesi veriyor. Siz de 1 GB e-mail adresinizi yazarak 3008 yollayın ve 1 GB internet hediyesinin sahibi olun. Ayrıca ağaçların kesilmemesine de katıkada bulunun.

  Ayda Sadece 25 TL’ye Bi Dolu İnternet Sahibi Olun!

  Ucuz internetsahibi olmak isteyen Türk Telekom müşterileri için ayda sadece 25 TL ye sahip olabilecekleri çokavantajlı bir kampanya bulunuyor. Üstelik Selfy’den internet dolu kampanya sayesinde 4 GB cepten internet her yöne 500 Dakika ve her yöne 5 bin SMS sahibi de olabilirsiniz. Üstelik tüm paket için sadece aylık 25 TL gibi bir ücret ödeyerek tüm bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

  Türk Telekom evde internet ya da sabit telefona sahip olan müşterilerine de DE fırsat 4 GB kampanyası sunuyor. Siz de evde sabit hat ya da internet kullanan Türk Telekom müşterilerindenseniz hemen bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

  Aylık cepten 4 GB internetin yanı sıra kampanyada yer alan bir diğer özellik ise her yöne 750 dakika konuşmadır. İlk 3 ay ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz bu kampanyanın aylık ücreti ise 39 TL’dir.

  12 ay kullanma sözünüze karşılık siz de internet kampanyaları seçeneklerinden yararlanabilir 750 dakika ve 4 GB internet paketine sahip olabilirsiniz.

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?