0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  En Yeni Ucuz İnternet Kampanyaları

  09 Ekim 2017
  60 kez görüntülendi
  En Yeni Ucuz İnternet Kampanyaları

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  En Yeni Ucuz İnternet Kampanyaları

  İnternet artık hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri oldu. Evde, iş yerinde, okulda veya sokakta, bilgisayarlarımızdan veya cep telefonlarımızdan internete bağlanabiliyoruz.

  Bu nedenle de telekomünikasyon firmaları bu alanda ciddi bir rekabet halinde. Kullanıcılarına veya kullanıcı adaylarına en ucuz internet hizmetini sunabilmek için çalışmalarına ve kampanyalarına devam ediyorlar. TT net, Turkcell, D Smart, Uydu Net, Superonline gibi büyük markalar gerek fiber gerek yalın internet paketleri ile VDSL veya ADSL türlerinde internet hizmeti sunuyor. Bu paketlerin en önemli özelliklerinden biri de kablosuz internet imkanı sağlayabilmesi ve telefon üzerinden bir abonelik alma zorunluluğu bulundurmamasıdır.

  ⇒ En Yeni Ucuz İnternet kampanyaları İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Uygun İnternet Paketleri Hangileri?

  TT Net sınırsız internet fiyatları ile ilgili bir araştırma yaptığımızda genelde fiber internet dışında kalan paketlerin ucuz internet kapsamında yer aldığını görüyoruz. Son zamanları en çok tercih edilen kampanyalarından biri olan Selfy Üniversiteli paketi limitsiz olarak veriliyor. 24 Mbit özelliğinde olan bu kampanya fiber paketler arasında en ucuz özelliklere sahip olanlardan biridir. 71 TL değerinde sunulan bu paketi almak için acele edin. Türk Telekom tarafından sunulan ve bulundurduğu imkanlara göre ucuz internet kategorisinde değerlendirilen paket ise Tivibu’lu paket. Burada aynı zamanda Tivibu kanallarını da ücretsiz izliyorsunuz ve 24 Mbit hız ile sadece 72 TL ödeyerek aylık internet sahibi olabiliyorsunuz. Eğer devlet memuru iseniz kamu çalışanlarına özel olarak hazırlanan bu kampanya sayesinde 54 TL’ye internet hizmeti alabiliyorsunuz.

  ⇒ En Yeni Ucuz İnternet kampanyaları İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Hem Ucuz Hem Kaliteli İnternet

  Taahhütsüz internet kampanyaları ile özel seçenekler sunan Turkcell’de ise 24 Mbit’ten 100 Mbit’e kadar Superonline işbirliği ile fiber internet paketleri 60 TL’den başlayan fiyatlar ile veriliyor. Eğer hem ucuz internet hem de yüksek hız ve kalite ile nitelikli bir ağ servisi almak istiyorsanız Turkcell’in bu kampanyasına göz atabilirsiniz. Yalın ADSL kampanyasında ise 8 Mbit’e kadar 50 GB kota ile ayda sadece 64.90 TL ödeyebiliyorsunuz. Turkcell Süperonline’a geçenlere ise aktivasyon, kurulum ve modem servisi de sağlanıyor. 1 sene içerisinde de garanti hizmeti sağlanıyor.

  ⇒ En Yeni Ucuz İnternet kampanyaları İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: En Yeni Ucuz İnternet Kampanyaları

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?