0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Evde İnternet

  26 Kasım 2017
  435 kez görüntülendi
  Evde İnternet

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Evde İnternet

  Evde İnternet Kullanmak Artık Çok Kolay, İnternet Kullanmak İçin Eskisi Gibi Bayilere Gitmenize de gerek yok, isterseniz ucuz abonelik sitemiz üzerinden başvuru formunu doldurarak evinizde alt yapınıza en uygun interneti düşük maliyete kullanabilirsiniz.

  Üstelik Ev İnterneti Kullanımı yapmak için tüm firmalardan ayrı ayrı teklif almak yerine müşteri temsilcilerimiz sizlere en uygun evde internet kampanyalarını aktarıp dilediğinizde kolaylıkla başvurunuzu alabilirler.

  Ev İnterneti Hizmetini 2 Şekilde Kullanabilirsiniz;

  Sabit Telefone ve Telefon Hattına Bağlı Adsl İnternet Hizmeti;

  Bu Hizmeti En Kaliteli şekilde alabilecek olduğunuz firmalar iste Başta Türk Telekom olmak üzere, Türknet ve Millenicom’dur. Değerli Ziyaretçilerimiz Türk Telekom’un son dönemlerde internetsiz ev kamlasın kampanyası ile en ucuz internet hizmetinden  düşük bütçe ile yaralanma imkanına sahip olabilirsiniz.

  Bu Hizmette En Çok Tercih Edilen Evde İnternet Kampanyaları Aşağıdaki gibidir.

  • Türk Telekom Evde İnternet; 4 Mbps 20 Gb Akn 29,90 TL + Türk Telekom Alo Paketi.
  • Millenicom İnternet; 4 Mbps 40 Gb Akn 34,90 TL + Konuştukça Öde Paketi.
  • Türknet İnternet; Kotasız Limitsiz Alt Yapının Desteklediği En Yüksek Hız 59,90 TL + Konuştukça Öde Paketi.

  Not; Yukarıdaki Kampanyalar son zamanlarda en çok tercih edilen evde telefonlu internet kampanyalarıdır. Bu Kampanyalardan Evinde Sabit Telefon Hizmeti olanlar ya da yeni hat tahisi ile birlikte telefonlu internet hizmeti kullanmak isteyenler yararlanabilir.

  Evde Yalın internet Hizmeti;

  Bu Hizmetten Yararlanmak İstediğinizde hemen hemen bütün internet firmaları size bu hizmeti verebilecektir. Burada En Önemli konu ise hangi firma sizlere minimum maliyetle hangi hizmeti verebilir, Sıkı Bir araştırma yaparak en avantajlı evde yalın internet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz Müşteri Temsilcilerimizden de bu konuda yardım alabilirsiniz.

  Aşağıda Sizler İçin Son zamanlarda En Çok Tercih Edilen Yalın İnternet Hizmetlerini Sıralamaya Çalıştık Tercihinize göre kolayca başvuru yapabilirsiniz.

  Değerli Ziyaretçimiz Evde İnternet Paketleri Hizmetinden en kaliteli bir şekilde yararlanmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz alt yapınızı ve port kontrolünü sağladıktan sonra firmalar arası en ucuz ve avantajlı kampanyayı birlikte seçelim ve evinizde internetin özgürce keyfini yaşayın.

  ⇒ Tüm Firmaların İnternet Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Hemen Başvurun Arayalım

  Konu: Evde İnternet

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?