0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Eve İnternet Kampanyalarını Kaçırmayın!

  07 Ekim 2017
  58 kez görüntülendi
  Eve İnternet Kampanyalarını Kaçırmayın!

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Eve İnternet Kampanyalarını Kaçırmayın!

  Günümüzün en büyük ihtiyacı olan internet, farklı ağlar üzerinden çeşitli firmalar aracılığında evlerimize ulaşıyor.

  Eve İnternet Kampanyalarını Kaçırmayın! Sizin ihtiyaçlarınızı en uygun şeklide karşılayacak olan internet paketini seçerek, gün içinde indirmelerinizi hızlı bir şeklide yapabilirsiniz. Kampanyalar arasında karşılaştırma yaparak eve internet almak için uygun olan bir kampanya üzerinden işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

  ⇒ Tüm Firmaların Eve İnternet Kampanyaları İçin Tıklayınız ⇐

  Sınırsız İnternet Erişimi

  Kotasız bir şeklide internet kullanımını için Telekom internet sağlayıcısının sunmuş olduğu kampanyalara bakabilirsiniz. Bu alanda sınırsız olarak 44 TL’den başlayan fiyatlarla internet alabilirsiniz. Telekom sınırsız internet paketleri, 8 MBPS hızdan 16 MBPS hıza kadar hizmet sunmaktadır. Adil kullanım kotası ise 50 GB ile 100 GB arasında değişmektedir. Bağlantı hızı sizin için önemliyse ve gün içinde çok sayıda dizi, film izleyerek indirme yapıyorsanız; 16 MBPS bağlantı hızı olan 100 GB internet paketini tercih edebilirsiniz. Bu paketin ücreti 59 TL’dir. Aynı hıza sahip; ancak adli kullanım kotası daha düşük olan bir internet olsun istiyorsanız, 50 GB internet 50 TL tercihini yapabilirsiniz. Eve internet kampanyaları arasında olan 50 GB, 8 MBPS hızı 44 TL’ye satın alabilirsiniz. Sunulan internet kampanyaları ev telefonu olan kullanıcılara özeldir.

  ⇒ Tüm Firmaların Eve İnternet Kampanyaları İçin Tıklayınız ⇐

  Ev Telefonunuz Olmadan İnternet Kullanın

  Firmaların sunduğu kampanyalar arasında ev telefonu olmadan da internete erişim sağlayabileceğinizi görebilirsiniz TTnet ev telefonsuz sınırsız internet paketleri arasında 50 GB adil kullanım kotasıyla, 8 MBPS hızdan, 16 MBPS hıza kadar erişiminiz mümkün olacaktır. Düşük hızlı internet kampanyası için ödemeniz aylık 56 TL, yüksek hızlı internet paketi için ise aylık olarak 62 TL ödeme yapacaksınız. Superonline’da ise limitsiz olarak 24 MBPS hız ile tarife fiyatı 94 TL olan bir interneti kampanya fiyatı ile 59,90’a alabilirsiniz. İndirme için adil kullanım kotası 100 GB olan, yükleme için ise 50 GB olan internet paketinin tarife fiyatı 104 TL’dir. Kampanya fiyatı ile 69,90’a kampanyadan yararlanabileceksiniz. Çok daha fazla indirme yapacak olan kişiler için Superonline 200 GB’ye kadar indirme kotası getirmiştir. Eve internet seçiminizi bu kampanyalar arasından yapabilirsiniz.

  ⇒ Tüm Firmaların Eve İnternet Kampanyaları İçin Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Eve İnternet Kampanyalarını Kaçırmayın!

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

   BİR YORUM YAZIN

   Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?