0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Fiber Hızı ile Sınır Tanımayanların Yeni Adresi

  01 Kasım 2017
  43 kez görüntülendi
  Fiber Hızı ile Sınır Tanımayanların Yeni Adresi

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Fiber Hızı ile Sınır Tanımayanların Yeni Adresi

  Superonline abone merkezi sayesinde en avantajlı tarifelerden yararlanmak mümkündür. Üstelik en ucuz internet paketlerinden yararlanmak için tek yol bu değildir.

  ⇒ Tüm Firmaların Fiber İnternet Kampanyası ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Fiber Hızı ile Sınır Tanımayanların Yeni Adresi Web adresi üzerinden dilediğiniz kampanyanın üstüne tıklayarak hem kampanya detaylarını görebilir hem de Superonline başvuru formunu doldurabilirsiniz.

  Bu formu adınız soyadınız ve telefon numaranızı yazarak doldurduktan sonra Superonline yetkilileri sizi arayarak iletişim geçeceklerdir. Superonline fiber internet tarifeleri aşağıda açıklanmıştır.

  3 Ay Ücretsiz İnternet Keyfi!

  Limitsiz AKK’lı paketler ile sınırsız internet kullanımına 3 ay hiç ödeme yapmadan ulaşın. Üstelik kalan 24 ay sadece 69.90 TL! Kampanya ile ilgili detaylar ise şöyle sıralanabilir:

  • 24 Mbps Limitsiz kota, 100 GB Adil Kullanım Kotası, Kampanya internet ücreti ile 27 ay taahhütlü sadece 69.90. Üstelik 3 ay hiçbir ücret ödemeden.
  • 24 Mbps limitsiz hız, 150 GB Adil Kullanım Kotası Kampanya internet ücreti ile 27 ay taahhütlü sadece 79.90 TL ve ilk 3 ay ücretsiz!
  • 24 Mbps limitsiz hız ,200 GB kullanım kotası kampanya internet ücreti ile 27 ay taahhütlü sadece 89.90 ve 3 ay bedava!

  ⇒ Tüm Firmaların Fiber İnternet Kampanyası ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Adil kullanım kotası sonrası 24 Mbps limitsiz olan her pakette 8Mbps indirme hızı ve 1 Mbps yükleme hızında internet kullanımınıza devam edersiniz. Bu paketle 02.00-08.00 saatleri arasındaki internet kullanımlarınız Adil kullanım kotasına dahil edilmez ve adil kullanım kotasından sonra hız yavaşlaması yaşanmaz.

  Bu paketle 3 ay her hangi bir ücret ödemeyeceğiniz gibi eve getirilen modeminiz ücretsiz olarak kurulur. Eğer mevcut bir internet sağlayıcınız varsa cayma bedeli 500 TL’ya kadar karşılanır. Ev telefon numarasını TurkcellSuperonline’a taşıyan hiç kimse telefon için sabit hat ücreti ödemez.

  Fiber Hızında İnternet Kullanmaya Hemen Başlayın!

  Fiber internet kullanmaya ve avantajlı kampanyalardan yararlanmaya başlamak için yapmanız gerekenler çok basit! Aşağıda sıralanan yöntemlerden istediğinizi seçerek hemen paketinizi alabilir 3 ay ücret ödemeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Tarifenizi alabileceğiniz yöntemler şunlardır:

  • Abone merkezlerine başvurmak.
  • Web üzerinden kampanyanın üstüne tıklayarak açılan formu doldurmak. (Hemen aranacaksınız)
  • 0850 480 15 32 numaralı çağrı merkezini aramak.

  Yukarıda sıralanan yöntemlerle hem daha ayrıntılı bilgi edinebilir hem de Superonline hızına ilk andan itibaren şahit olmaya başlayabilirsiniz.

  ⇒ Tüm Firmaların Fiber İnternet Kampanyası ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Fiber Hızı ile Sınır Tanımayanların Yeni Adresi

   

  Superonline İnternet 54.90 TL

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?