0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Fiber Hızında İnternetin En Uygun Hali

  06 Kasım 2017
  45 kez görüntülendi
  Fiber Hızında İnternetin En Uygun Hali

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Fiber Hızında İnternetin En Uygun Hali

  Telekominikasyon devi olan Türk Telekom Mersin abone merkezi gibi farklı abone merkezlikleri açarak Tüm Türkiye  içerisinde hızlı ve kesintisiz internet hizmeti veriyor.

  Kendinize en uygun internet paketini kesintisiz bir şekilde bulabileceğiniz şirket aynı zamanda 3 ay bedava kampanyasıyla son zamanlarda çok fazla öne çıkıyor diyebiliriz.

  Fiber Hızında İnternetin En Uygun Hali Yüksek hızlı paketlerinin çok fazla kullanıldığı şirket hem öğrencilere hem de ailelere yönelik avantajlı kampanyalar oluşturuyor.

  Paket seçenekleri ve özelliklerini detaylı olarak anlatan kurum online işlemler alanından anında paket seçmenizi de sağladığı için hızlı hizmet veriyor diyebiliriz.

  İster Small İster XXL İnternet Paketi Sizin Olsun

  Smalldan XXL’a kadar farklı internet paketlerine sahip olan kurum bu sayede her ihtiyaca yönelik bir uygun internet paketi oluşturmayı hedeflemiş diyebiliriz.  Small olarak tanımlanan internet paketi Netlimitsiz adı altında 8 mbps hızı olan ve 50 GB adil kullanım kotası olan son derece kullanışlı paket seçeneklerinden biri.

  Üstelik ilk 3 ay boyunca bir kuruş bile vermeden bedava kullanacak olmanız da operatörün en avantajlı yanlarından biri diyebiliriz. İlk 3 aydan sonra da aylık sadece 59,90 TL vereceksiniz. M olarak tanımlanan Fibernet hipernet limitsiz internet paketi de aylık sadece 67,90 TL karşılığında alabileceğiniz paketlerden biridir.

  50 GB adil kullanım kotasına sahip olan bu seçenek için hız olarak 24 mbps hız belirlenmiştir. Hız olarak bu paketle aynı olan ancak adil kullanım kotası 50 GB yerine 100 GB olan L paketi de aylık sadece 76,90 TL fiyatına veriliyor.

  XL dediğimiz internet paketine bakarsak 35 mbps olan son derece hızlı bir dolaşım sağlıyor ve adil kullanım kotası da 100 GB olduğu için hızınız kolay kolay düşmüyor. Bu paketin fiyatı da 81,90 TL olarak gözüküyor.

  Son paket olan XXL paketi de ucuz internet seçeneklerinden biri ve sadece 95,90 TL fiyata 50 mbps hız elde edebiliyorsunuz. Üstelik adil kullanım kotası 200 GB olduğu için hızınız kesilmiyor ve bu pakete de ilk 3 ay ödeme yapmıyorsunuz.

  Konu: Fiber Hızında İnternetin En Uygun Hali

   

  Telekom Abonelik

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?