0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Fiber İnternet Artık Herkesin Hakkı

  10 Ekim 2017
  57 kez görüntülendi
  Fiber İnternet Artık Herkesin Hakkı

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Fiber İnternet Artık Herkesin Hakkı

  Alt yapının geliştirilmesiyle birlikte, fiber ışık hızlarını içeren kablolar, artık pek çok noktaya ulaştırılmaya başlandı.

  Özel optik özelliklere sahip olan kablolar üzerinden bilgi aktarmayı sağlayan bu servisler, fiber internet hizmetinin sunulmasını sağlıyor. 1970 yılından itibaren geliştirilmeye başlanan bu internet servisinde, kablolar, yer altına konulduğu için bu servis özel bir yatırım gerektiriyor.

  ⇒ Tüm Firmaların Fiber İnternet Kampanyaları İçin Tıklayınız ⇐

  Evine, iş yerine, okula veya bulunduğu bir konuma fiber internet almak isteyen kişilerin mutlaka fiber internet nerelerde var şeklinde arama yapması ve TT Net, Super Online, Uydu Net gibi fiber internet hizmeti sunan firmaların müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçerek bulunduğunuz konumdaki fiber internet durumunu öğrenebilirsiniz.

  Türkiye’de de son yıllarda yaygınlık kazanan fiber internet servis ağı bakımından daha da geliştirildi. Şu anda ülkenin dört bir yanına fiber servis imkanı sağlıyor. Şimdi de kampanyalara göz atalım

  ⇒ Tüm Firmaların Fiber İnternet Kampanyaları İçin Tıklayınız ⇐

  En İyi  Fiber Net Kampanyaları

  Türk Telekom yani TTnet fiber internet kampanyası içeriğine baktığımızda burada 54.90 TL’den başlayan ve limitsiz, üstelik 16 Mbit hız ile bir internet paketinin yer aldığını görüyoruz. Bunun yanı sıra Kamuluya Her Şey Dahil Kampanyası içerisinde bu paketi aldığınız zaman eğer Türk Telekom müşterisiyseniz ekstra konuşma süresi, telefonda internet paketi de alabiliyorsunuz. Fiber Hızlı Hepsi Dahil Kampanyası ise 24 Mbit hız ile limitsiz ve 69.90 TL’lik fiyatlar ile veriliyor. Selfy paketinde de 71 TL’lik fiyatta  24 Mbit hız ve limitsiz paket bulunuyor.

  ⇒ Tüm Firmaların Fiber İnternet Kampanyaları İçin Tıklayınız ⇐

  Turkcell de Atağa Geçti

  Turkcell 3 hizmetin bir arada yer aldığı paketinde 57 TL’lik bir fiyat ile 24 Mbit ve limitsiz fiber internet paketi sunuyor. Buna ek olarak da D Smart ile birlikte mega paket ve limitsiz fiber paketi 76 T’ye alabiliyorsunuz.

  Vodafone Süper Net içerisinde de Fiber İnternet kampanyası, 50 Mbit ve 100 Mbit hızlar ile 75 TL’den başlayan fiyatlar ile veriliyor. Uydunet Fiber Kampanyası ise 70 TL’den başlayan fiyat üzerinden 50 Mbit hız ile limitsiz veriliyor. Limitsiz fiber internet ile kota sorunu da yaşamıyorsunuz.

  ⇒ Tüm Firmaların Fiber İnternet Kampanyaları İçin Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Fiber İnternet Artık Herkesin Hakkı

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?