0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Gizlilik Politikası

  Anasayfa » Gizlilik Politikası

  Gizlilik Politikası

  • UcuzAbonelik.Com sitemizi kişisel bilgilerinizi paylaşmadan dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, yeni ürün ve servislerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilmektedir.

   

  • Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz hizmet alacağınız servis sağlayıcı firmalar tarafından korunmaktadır. Kişisel bilgileriniz tarafımızdan, üyelik, tanıtım ve müşteri hizmetleri gibi amaçlarla toplanabilecek, kaydedilebilecek, işlenebilecek, grup şirketleri ve grup şirketlerinin yetkilendireceği üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir. Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, elektronik posta adresiniz vs. sizin tarafınızdan web sitemize verildiğinde kaydedilir.

   

  • Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini hatırlatmak isteriz. Web sitemizde firmamız tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

   

  • Hertürlü soru, görüş ve önerileriniz için; 0850 480 43 75 numaralı Destek Hattımızı arayarak veya bilgi@ucuzabonelik.com adresine e-posta göndererek günün her saati bize ulaşabilirsiniz.