0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Herkese Uygun Fiyatlı Ucuz İnternet Fırsatı

  10 Ekim 2017
  45 kez görüntülendi
  Herkese Uygun Fiyatlı Ucuz İnternet Fırsatı

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Herkese Uygun Fiyatlı Ucuz İnternet Fırsatı

  15 Aralık 2016 yılında fiber hız ile Uydunet’in birleşmesiyle birlikte Kablonet indirimli tarifeler çıkmıştır.

  Yeni marka ile piyasaya çıkan Kablonet, kullanıcılar için ucuz internet fırsatları sunmaktadır. Yeni logoları ile çıkan firmanın, KabloSes ve KabloTv hizmetleri de bulunmaktadır. Türkiye’nin ilk ve tek kablo operatörü olan Kablonet, fiberoptik alt yapısıyla hızlı ve güvenilir internet sunmaktadır. Kullanıcılar verilen internet tarifelerini inceleyerek sözleşme imzalayabilir. Bu sayede en iyi şekilde internet hizmetlerinden yararlanılmaktadır. Yapılan sözleşmeler kullanıcı isteğine bağlı olarak 12 ay ve 24 ay ile sınırlı kalabilir. Ayrıca bu süreç içinde tarife değişiklikleri de yapılmaktadır.

  ⇒Kablonet İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

  Dört Köşe Kampanyası

  Dört köşe kampanyası, rakipsiz bir fiyatla sunulmuştur. 50 GB sınırsız internet, 10 Mbps’ye kadar çıkabilmektedir. Bu kampanyanın fiyatı ise 39,99 tl’den sunulmaktadır. 24 Mbps’ye çıkartıldığında ise fiyat arasında küçük bir fark çıkmaktadır. Bu ücret 49,99 tl’ye sunulur. Kampanyaya dahil olanlar için 2 tl fark ile Kablo TV’de çocuk kanalları ve belgesel hizmeti verilmektedir. Ucuz internet fırsatı sunan Kablonet, aktivasyon ve kurulum hizmetlerini de ücretsiz yapmaktadır. Kampanya şartlarının yanı sıra cihaz satın alma ve kiralama fırsatı da sunulmaktadır. Herşey dahil hizmeti isteyen kişilere 48,99 tl ücret çıkmaktadır. Aylık sabit olarak gelen fatura da, ekstra masraf ve ek ücret çıkmamaktadır.

  ⇒Kablonet İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

  Kampanyadan Nasıl Yararlanırım?

  Kampanyadan yararlanabilmek için fiber alt yapınızı sağlamalısınız. Daha sonra başvurunuzu online veya şubelerden yapabilirsiniz. Başvuru işlemi onaylandıktan sonra yetkili servis evinize gelerek kurulumu tamamlamaktadır. Eve internet için sunulan bu fırsatta ek ücret gibi masraflar çıkmamaktadır. Kurulum tamamlandıktan sonra 7 gün içinde iade hakkı sunulmaktadır. Memnun olmayan kullanıcılar şartsız bir şekilde kurulumu iptal edebilir. 24 ay yapılan sözleşmede, aylık gelen faturaların hepsi sabittir. Ve sabit fiyat garantisi verilmektedir. Belirlenen kota dolduğunda internet bitmez. Bunun yerine normal hız da düşmeler görülmektedir. Fakat genellikle ay sonuna kadar yetecek şekilde ayarlanmaktadır. Sözleşme süresi boyunca fatura artışı veya hizmet kesintisi yaşanmamaktadır. Sınırsız internet keyfi sunulmaktadır.

  ⇒Kablonet İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

   

  Konu: Herkese Uygun Fiyatlı Ucuz İnternet Fırsatı

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?