0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  İnternetin Tadını D Smart İle Çıkarın

  19 Ekim 2017
  55 kez görüntülendi
  İnternetin Tadını D Smart İle Çıkarın

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  İnternetin Tadını D Smart İle Çıkarın

  D smart fatura detayları firmanın kendi web sayfasından ve mobil uygulaması üzerinden incelenebiliyor. Bu şekilde TV ve internet üzerinde yaptığınız kullanımların ayrıntılarını takip etme imkanı buluyorsunuz. Siz hala D smartı yalnızca TV hizmeti veren bir firma sanıyorsanız sizi fiber internet dünyasındaki D Smart kampanyalarını incelemeye davet ediyoruz.

  ⇒ D-Smart İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Ekonomik İnternet Arayanlar İçin D Smart

  İnternet kampanyaları içinde bir türlü kendi bütçesine uygun bir seçenek bulamayanlar için D Smart’ın bütçe dostu kampanyası adeta ilaç vazifesi görüyor. Aylık 21 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan bu kampanya dahilindeki paketler 4 Mpbs’e kadar hız sağlıyor.

  Aylık adil kullanım kotası da 40 GB olarak sınırlandırılmış durumda. Kotayı aştığınız takdirde bu hız 1 Mpbs’e indiriliyor. Fakat ilgili yönetmelikler kapsamında gece saat 02:00 ‘den itibaren sabah saat 08:00 ‘e kadar olan internet kullanımları kota hesabına dahil edilmiyor.

  Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılardan 24 aylık bir kalma süresi talep ediliyor. İlk ay faturanıza yansıyacak olan damga vergisi D Smart tarafından karşılanıyor.

  ⇒ D-Smart İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Cayma Bedeliniz D Smart’tan

  D Smart kampanyalarını inceleyip beğenen ancak şu anda mevcut bir internet aboneliği olduğu için cayma bedelinden çekinen kullanıcılar için müjdeli haber diyebileceğimiz bir uygulama başlatan D Smart cayma bedeli yansıyan faturayı ibraz etmeleri halinde bünyesine katılan kullanıcıların 200 TL’ye kadar olan iptal bedellerini karşılıyor.

  Kampanya kapsamında D Smart bünyesine katılan kişilerin abonelik başlangıçlarından itibaren 60 günlük süre içinde daha önce internet hizmeti aldıkları firma tarafından kendilerine gönderilen ve içinde cayma bedeli ibaresinin olduğu faturayı D Smart bünyesine göndermeleri gerekiyor. Yapılan kontroller çerçevesinde yansıyan ceza bedeli firma tarafından karşılanıyor. Bu gönderim fax numarası üzerinden sağlanıyor. 60 gün içinde bildirim yapılmaz ise daha sonra bu haktan faydalanılamıyor.

  Bu uygulamadan faydalanmak isteyen kişilerin D Smart bünyesinde 24 ay kalma sözü vermesi bekleniyor. Uygun internet bağlantısı arayışında olup da cayma bedelinden korkanlar için kaçırılmayacak bir fırsat olan bu kampanya yıl sonuna kadar devam ediyor.

  ⇒ D-Smart İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: İnternetin Tadını D Smart İle Çıkarın

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?