0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Kablonet İlk Abonelik Fırsatları Burada

  19 Ekim 2017
  48 kez görüntülendi
  Kablonet İlk Abonelik Fırsatları Burada

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

   Kablonet İlk Abonelik Fırsatları Burada!

  Günümüzde internet kullanımının tercih edilme oranı artması ile artık daha fazla kampanya ve paket imkanına sahip olabilirsiniz. İnternet kampanyaları ile tercih seçeneğinizin artması fiyat seçeneği ile doğru orantılı olmuştur.

  ⇒ Kablonet İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Dilediğiniz her yerde internet keyfini yaşamak istiyorsanız siz de Kablonet abonelik işlemlerini tamamlamalısınız.

  Böylece artık TV paketleri ve internet paketleri ile aktif bir şekilde sosyal ağlar ve medya üzerinde geri kalmayacak tüm işlemlerinizi kolayca tamamlayabileceksiniz.

  Evde internet keyfini Kablonet ile yaşamanız için abonelik işlemlerini tamamlamanız gerekir. Kablonet web sitesi üzerinden, yetkili satış noktalarından ya da Kablonet destek hattı üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

  Kablonet Başvuru Şartları Nelerdir?

  Kablonet abonelik işlemi için mutlaka Türksat Kablo TV binanızda Kablo TV şebekesinin bulunması gerekir. Eğer daha önce bu şebekeye ait iseniz başvuru esnasında şebekenin var olduğunu belirtmeniz gerekecektir. Eğer kablonet şebekesi varsa ve siz belirtmemiş iseniz; tekrar kurulum yapıldığı zaman faturanız üzerine iki defa Kablo TV ücreti yansıtılır.

  ⇒ Kablonet İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Kablo TV aboneliğinizi henüz yapmamış iseniz ve Uydunet başvurusu yapıldığı zaman 43 TL değerinde kablo TV kurulum ve abonelik ücreti ilk olarak faturanıza yansıtılacaktır.

  Ayrıca uydunet kurulum bedeli olarak da 27,47 TL kurulum ücreti de ilk faturanıza yansıtılacaktır. Kurulum bedelini ve aktivasyon ücretini dilerseniz 12 ay boyunca taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Evde internet kampanyalarından yararlanmak için abonelik işlemini tamamlamanız gerekir.

  Kablonet Ücretlendirmesi Nasıl Yapılır?

  İlk olarak abonelik ve kurulum ücreti faturanıza yansıtılır. Fakat bazı kampanyalar içerisinde kesinlikle aktivasyon ve kurulum bedeli herhangi bir şekilde faturanıza yansıtılmaz.

  Eğer abonelik esnasında taahhüt yapmış iseniz ve bu taahhüdü bozacaksanız abonelik iptal ücreti son faturanıza yansıtılacaktır. Ayrıca kablonet kampanyası ile ücretsiz bir şekilde kablosuz modem almış iseniz taahhüt bozulmadığı durumda herhangi bir ücret talep edilmez.

  Abonelik işlemi içerisinde internet kampanyaları kapsamında yararlanmak istediğiniz sözleşme süresi bitmeden çıkış yapılırsa kablonet modem bedelini de ödemek zorunda kalırsınız. Kablonet modem ücreti 175 TL değerindedir. Tüm kampanyalar ve başvuru işlemleri için web sitesi üzerinden de bilgi edinebilirsiniz.

  ⇒ Kablonet İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Kablonet İlk Abonelik Fırsatları Burada

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?