0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Kablonet’te Yüzünü Güldüren Kampanyalar Var!

  23 Ekim 2017
  43 kez görüntülendi
  Kablonet’te Yüzünü Güldüren Kampanyalar Var!

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Kablonet’te Yüzünü Güldüren Kampanyalar Var!

  Kablonet’te Yüzünü Güldüren Kampanyalar Var! ‘Hızlı başvur’ seçenekleri kapsamında Kablonet online abonelik işlemlerine yer vermeniz kolay olacaktır.

  Öyle ki buradan formların doldurulması gerektiğini öğreneceksiniz. Bilgilerin bırakılması kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ile görüşmelere yer vermenizi sağlayacaktır.

  Görüşmelerin arkasından da istediğiniz paket üzerinden internet bağlantılarına yer vermeniz mümkün olmakta. Sonuç olarak da geçerli bilgiler şu şekilde ifade ediliyor;

  • Başta ad ile soyadı seçeneklerinden ilerlemeniz gereklidir.
  • İletişimlere yönelik hem e-posta adreslerinin hem de telefon numaralarının talep edildiğini göreceksiniz.
  • İl, ilçe ve adres kategorileri de yine önemli içerikler olarak karşınıza çıkacaktır.
  • Kampanya tercihlerine ve varsa mesajınıza da buradan yer vererek bilgilerinizi göndermeniz yeterli olacaktır.

  Kablonet Üyelerine Güncel Kampanyalarını Duyuruyor

  Müşterilerin formlar akabinde istedikleri kampanyaya yönelik bilgi sahibi olarak ilerlemeleri temel alınır. Bunun için de başta %100’ünüzü güldüren kampanyası çerçevesinde ilerlemek mümkün olmakta. Öyle ki 100 Mbps’ye hız içeriklerine yer verilen internet paketleri arasındadır.

  Bunun yanı sıra 100 GB değerinde kotalı olarak erişimlere yer verilecektir. 24 ay taahhüt ile beraber müşterilerin 79.99 TL olarak pakete yer vermesi temel alınır. Bunun dışında ki eve internet hizmetleri ise;

  • 10 Mbps olarak 50 GB değerinden paketlerine de yer verilir. Bunun için de 39.99 TL olarak aylık ücretlerinin duyurularını sunmaya da devam ediyor. Yine 24 ay taahhüt seçenekleri akabinde elde etmeniz mümkün olmakta.
  • 24 Mbps olarak da ayrı bir internet kampanyasına da ev sahipliği yapıyor. Bunun için AKN sınırlarının da 250 GB olduğunu göreceksiniz. 24 ay sözünüze yönelik aylık 69.99 TL değerinden verilecektir. Müşterilerin yine hızlı başvurulardan ilerlemeleri kısa sürüyor.
  • Gerçek sınırsız kampanyası dahilinde de 10 Mbps değerini göreceksiniz. Sınırsız internet avantajlarından aylık 66.99 TL ödemeler çerçevesinde faydalanmanız söz konusudur.

  Kablonet’te Taahhütlere Göre İndirimler

  İnternet kampanyaları üzerinden çeşitli taahhüt koşullarına yer verilir. Bu anlamda da taahhütlere yönelik indirim seçeneklerini sunmaya devam ediyor. Başta 12 aylık taahhütlerin arkasından %10 değerinde indirim kazanacaksınız. Hemen arkasından 24 ay için de %20 indirimlere yer verilir.

   

  Konu: Kablonet’te Yüzünü Güldüren Kampanyalar Var!

   

  Kablonet Uygun İnternet Tarifeleri İle Müşterilerini Karşılıyor

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?