0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Kablonet’ten Kullanıcılar Adına Müşteri Hizmetleri Servisi!

  10 Ekim 2017
  50 kez görüntülendi
  Kablonet’ten Kullanıcılar Adına Müşteri Hizmetleri Servisi!

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Kablonet’ten Kullanıcılar Adına Müşteri Hizmetleri Servisi!

  Kablonet müşteri hizmetleri, belirtilen firmayı kullanan bireylerin problemlerinin çözümlenmesi adına oluşturulan hizmetlerden bir tanesi olmak ile birlikte müşterilerin memnun olması amaçlanmaktadır.

  Her ne kadar hizmetler, sorunsuz olarak veriliyor olsa da bireyler zaman zaman paketler ya da internet konusunda problem yaşayabilmektedirler. Bu gibi sorunlar noktasında ise müşteri hizmetleri son derece bilgilendirici olmaktadır. Üstelik sağlanan yardım servisleri ile birlikte üyeler de kısa süre de problemlerini çözüme kavuşturma imkanı elde etmektedirler.

  ⇒Kablonet İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

  Pek Çok Müşteri Kanalı İle Kısa Süre De Çözüm

  Kablonet firması ile birlikte oluşturulan müşteri hizmetleri servisi sayesinde, bireylerin,

  • Kota ve paket kullanımları,
  • Fatura bilgileri,
  • Üyelik bilgilerini güncelleme,
  • Tarife değişikliği ve
  • Tüm şikayetleri

  Kısa süre de yanıtlanarak, sorunlarının giderilmesi amaçlanmaktadır. Bu noktada elbette ki bireylere hizmet sağlayan birbirinden farklı müşteri hizmetleri kanalı bulunmaktadır. Firma da,

  • Abonelik işlemleri için 0850 888 01 26 numaraları kullanılırken,
  • Arıza bildirimleri için 0850 804 44 44 hattı tercih edilmektedir.

  Müşteriler ihtiyaçlarına göre belirtilen numaralar üzerinden taleplerini oluşturabilmektedirler. Üstelik verilen iletişim numaralarının yanında, site de yer alan sıkça sorulan sorular kategorisi de kullanıcılara gerekli bilgilendirmeleri sağlamaktadır. İnternet kampanyaları ve paketler konusunda da üyeler, abonelik numarası üzerinden bilgi sahibi olabilmektedirler.

  ⇒Kablonet İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

  Kablonet Üyelerinin Memnuniyeti Adına Seçenekler 

  Kablonet tarafından bireylere sunulan, müşteri hizmetleri servisi ile birlikte, müşterilerin kampanyalar ve kişiye özel teklifler hakkında bilgi sahibi olmaları da amaçlanmaktadır. Belirtilen iletişim numaraları üzerinden kullanıcılar yalnızca şikayet bildiriminde bulunmamaktadır. Aynı zamanda paketler, kampanyalar ve cazip teklifler hakkında da bilgi sahibi olma imkanı elde etmektedirler. Üstelik fiber internet kalitesinden yararlanmak isteyen ancak, erişim hızında sorun yaşayan kullanıcılara da belirtilen müşteri numaraları yardımcı olmaktadır. Bulunduğu bölgede ya da binasında ise alt yapı hizmetinin olup olmadığını merak eden bireyler, 126 numarasını tuşlayarak bölge hakkında gerekli bilgileri edinebilmektedirler. Online işlem servisleri de müşteri hizmetleri konusunda üyelerine gerekli hizmetleri sağlamaktadır. Müşteri hizmetlerinin sağladığı alternatifler, her geçen gün değişiklik göstermektedir.

  ⇒Kablonet İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

   

  Konu: Kablonet’ten Kullanıcılar Adına Müşteri Hizmetleri Servisi!

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?