0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Kablosuz İnternetle İnternet Her Yerde

  07 Ekim 2017
  88 kez görüntülendi
  Kablosuz İnternetle İnternet Her Yerde

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Kablosuz İnternetle İnternet Her Yerde

  İnternet kablosuz olarak bilgisayar ve telefonlara taşınmaya başladığı andan itibaren kullanım hızla yaygınlaşmıştır. Evinize aldığınız internet paketi sayesinde hem mobil olarak hem de bilgisayar üzerinden internet kullanımını sağlayabilirsiniz.

  Firmaların kablosuz internet sağlayıcısı olması, sundukları özel modemler ile olacaktır. Sinyal verici özelliği bulunan modemler sayesinde, internet kullanımını aynı ev içinde çok sayıda cihaz üzerinden mümkün kılabilirsiniz.

  ⇒ Her Yerde Kablosuz İnternet kampanyaları İçin Tıklayın ⇐

  Kablosuz İnternet Kampanyaları

  Evinizde ya da iş yerinizde değerlendirebilecek olduğunuz kampanyalar ile internet erişimini sağlayabilirsiniz. Kablosuz internet sağlayıcıları internet kullanımınızı hem hızlı hem de ucuz bir hale getirmiştir. Bu alanda sunulmuş olan tarifeler arasında fiber hızla, 35 GB AKK’si olan interneti 56.90 TL’ye edinebilirsiniz. Turktelekom modem fırsatını değerlendirerek, çeşitli cihazlar üzerinden internet kullanımını sağlayabilirsiniz. Turktelekom aynı zamanda 50 GB AKK’yi 24 Mbps hızla, 62.90 TL’ye sunmuştur. 100 GB AKK ile ise 69.90 TL’ye internet erişiminizi sağlayabilirsiniz. Hızınızın 35 Mbps’ye çıkararak, 100 GB AKK’ye 74.90 TL’ye ödeme yapabilirsiniz. 200 GB AKK için ise 50 Mbps hız üzerinden yapmanız gereken ödeme 89.90 TL olacaktır. Kablosuz internet kullanımını yüksek hızda yapmak isterseniz, fiber 50 Mbps’yi tercih edebilirsiniz.

  ⇒ Her Yerde Kablosuz İnternet kampanyaları İçin Tıklayın ⇐

  Düşük Fiyatlı Kablosuz İnternet Hizmeti

  WiFi üzerinden internet erişiminizi sağlayabilirsiniz. Kablosuz internet hızınız, seçmiş olduğunuz paketin hızına göre değişiklik gösterecektir. Kablosuz internet wifi için Vodofoneun sunmuş olduğu kampanyalar aşağıda verilmiştir.

  • Genç Aile: Limitsiz olan bu internet paketinin ilk üç ay ödemesi 34.90 TL’dir. Sonrasında ise 69.90 ödeme yapacaksınız. Hızınız ise 16 Mbps olacaktır.
  • Öğrenci: 26 yaş altında olan kişilerin faydalanabilecek olduğu bu kampanya, 24 Mbps hızla limitsiz olarak sunulmuştur. AKN ise 100 GB olarak verilmiştir.
  • Genç Aile: 24 Mbps hız üzerinden AKN 75 GB olarak sunuluyor. İlk 3 ay ödemeniz 39.90 TL olacak. Sonraki aylar için ise 79.90 TL tartında ödeme yapacaksınız.

  Tarifelerin kullanımında istenen herhangi bir ek ücret yoktur. Modemin kablosuz internet özelliği taşıması ile istediğiniz kadar cihaz üzerinden internet erişiminizi sağlayabilirsiniz.

  ⇒ Her Yerde Kablosuz İnternet kampanyaları İçin Tıklayın ⇐

   

  Konu: Kablosuz İnternetle İnternet Her Yerde

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

   BİR YORUM YAZIN

   Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?