0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Millenicom Abonelik Başvurusu

  19 Ekim 2017
  40 kez görüntülendi
  Millenicom Abonelik Başvurusu

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Millenicom Abonelik Konusunda Oldukça Çeşitli!

  Millenicom abonelik başvurusu, diğer operatörlere göre daha kolay bir şekilde gerçekleşmek ile birlikte bireylerin herhangi bir noktada sorun yaşamalarına fırsat verilmemektedir.

  ⇒ Millenicom Fiber İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Abone sayısını ve aynı zamanda da kalitesini arttırmayı hedefleyen firma, bireylerin kolay aşamalar doğrultusunda abone olmasına yardımcı olarak, memnuniyetleri için çalışmaktadır.

  Bu noktada ilk kez herhangi bir sayfaya abonelik oluşturacak olan kullanıcıların, firmanın internet sitesine girerek bilgi sahibi olmalarında fayda bulunmaktadır.

  Online Ve Çağrı Merkezi İle Kolay Başvuru

  Millenicom adresine bireyler,

  • online başvuru kanalları ve
  • çağrı merkezi numarası ile birlikte

  abonelik talebinde bulunabilmektedirler. Bu noktada 0 850 333 0 333 numarası 7/24 olarak aktif hizmet sağlamak ile birlikte, adayların abonelik taleplerini almakta ve kısa süre de geri dönüş imkanı oluşturmaktadır.

  Kablosuz internet bağlatmak isteyen bireyler çağrı merkezi numarasının yanında,  internet sitesinde yer alan herhangi bir paket üzerinden de abonelik işlemlerini tamamlayabilmektedirler. Beğenilen pakete abone ol tuşuna basılmasından sonra, Aras kargo kullanıcılara gerekli belgeleri kısa süre içerisinde ulaştırmaktadır.

  ⇒ Millenicom Fiber İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Belgelerin okunup imzalanması ile birlikte, kullanıcının paket aboneliği tamamlanmaktadır. Bu tür bir uygulama bireyler adına son derece basit olmak ile birlikte, sayfanın abone sayısı da artmaktadır. Üstelik online başvuru ile abone olunması bireyler çok fazla uğraştırmamaktadır.

  Sms İle Abonelik Hizmeti Talebi

  Yukarıda belirtilen kanalların dışında bireyler, diğer operatörlerden farklı olarak sms yolu ile de Millenicom firmasına abonelik oluşturabilmektedirler. Kullanıcıların “Millenicom abone” yazıp, 4730’a sms göndermeleri durumunda üyelik işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır.

  Bireylere, sms sonrasında en kısa süre içerisinde yetkili servis görevlileri geri dönüş sağlamakta ve evrakları imzalamalarını talep etmektedirler.

  • Aras kargo ile gelen evrakların imzalanması ve
  • nüfus cüzdanı fotokopisinin de görevliye verilmesi

  durumunda kısa süre de abonelik işlemleri aktifleşmektedir. Bu noktadan sonra bireyler istedikleri zaman internet erişimi sağlayarak, farklı internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi de olabilmektedirler. Abone olan üyelere özel Millenicom içerisinde farklı paketler ve uygun tarife ücretleri de bulunmaktadır.

  ⇒ Millenicom Fiber İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Millenicom Abonelik Başvurusu

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?