0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Millenicom Abonesi Nasıl Olunur

  16 Ekim 2017
  49 kez görüntülendi
  Millenicom Abonesi Nasıl Olunur

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Millenicom Abonesi Nasıl Olunur

  Fiber ve Telefonlu İnternet İçin Cazip Teklifler

  Avantajlı pek çok tarifeden yararlanmak için Millenicom abonesi nasıl olunur? Diye sorulduğunda ilk öncelikle abonelik işlemlerine bakmak gerekiyor.

  ⇒ Millenicom Doping İnternet kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Millenicom abonesi olmak için Millenicom müşteri hizmetlerini arayabiliyorsunuz. Abonelik için ayrıca SMS yolu ile de Millicoma’a mesaj göndermeniz mümkün olabiliyor. Bunun dışında da online olarak Millicom internet sitesinden başvuru yapabiliyorsunuz.

  Telefonlu veya fiber internet için abone olduğunuz takdirde 24 veya 27 ay taahhüt de veriyorsunuz. İstediğiniz hıza göre pek çok cazip teklif bulunuyor. Telefon hattı da istediğiniz takdirde konuştuğun kadar öde kampanyasına dahil oluyorsunuz.

  Cazip Teklifli İnternet Paketleri

  Gerçek limitsiz kampanyası ile 8 mbps hız ile 24 ay sabit olarak 59,90 TL fatura bedeli ödüyorsunuz. Hesaplı internet kampanyası ile ise 27 ay taahhüt verildiği takdirde 5aylık 29,90 TL’ye 4 mbps internetten yararlanma şansı bulunuyor.

  Gündüz internet kampanyası ile de 27 ay taahhüt gerekiyor. Bu tarifenin ücreti de aylık 49,90 TL ve internet hızı da 35 mbps’ye kadar veriliyor. Eğer cihazlı bir kampanya isterseniz de 24 ay sabit olarak 44,90 TL ile 40 GB AKN ile internet sahibi olabilirsiniz.

  ⇒ Millenicom Doping İnternet kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Modem de isteyen aboneler için de indirimli kampanyalar mevcut. Aylık 11 TL yerine 6 TL ödeyerek 24 aylık süreçte modem sahibi olabiliyorsunuz. Eğer modemi peşin almak isterseniz de 144 TL indirimli fiyatı ile peşin alabiliyorsunuz. Her aboneye 192 TL’ye mal olan aktivasyon ücreti de hediye ediliyor. Bu oldukça avantajlı ve ucuz internet kampanyaları için Millenicom’u ziyaret edebiliyorsunuz.

  Filbox İnternet Kampnayaları

  Filbox TV’deki müzik, sinema veya dizilerden de yararlanmak isteyen aboneler için 24 ay sabit fatura sadece 64,90 TL’ye veriliyor. Butelefonlu internet hizmeti ile ayrıca 8mbps internet hizmeti de alabiliyorsunuz. Telefon ise konuştuğun kadar öde sistemi ile ücretlendiriyor.

  Telefonsuz internet ile Filbox sahibi olmak için de 24 ay sabit olarak 69,90’a 10 mbps hız ile 50 GB internet abonesi olabilirsiniz. 16 mbps hız ve Filbox isterseniz de 24 ay sabit olarak 124,90 TL’ye ful paket uygun internet alabilirsiniz.

  ⇒ Millenicom Doping İnternet kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Millenicom Abonesi Nasıl Olunur

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?