0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Millenicom İnternet Fırsatları Artık Kesintisiz Evinizde

  06 Kasım 2017
  33 kez görüntülendi
  Millenicom İnternet Fırsatları Artık Kesintisiz Evinizde

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Millenicom İnternet Fırsatları Artık Kesintisiz Evinizde

  Millenicom Gümüşhane Abone Merkezi başvurusu yapılarak kullanıcılar almak istedikleri kaliteli internet hizmetine erişim sağlayabilirler.

  Millenicom İnternet Fırsatları Artık Kesintisiz Evinizde Özellikle kişilerin en büyük sıkıntısı interneti kesintisiz kullanamamaktır. Herkes izlediği videonun, filmin yarıda kalmasından, açtığı sayfanın iki saatte açılmasından şikayetçi olmaktadır.

  Ancak Millenicom kullanıcılarına sunmuş olduğu fiber internet sayesinde hız konusunda kullanıcıları memnun etmektedir. Fiber İnternet sahibi olmak isteyen kişiler Millenicom Gümüşhane abone merkezi sayesinde istediği hızlı internet paketini satın alabilirler. Millenicom firmasının sunmuş olduğu en uygun internet paketlerinden birisi de fiber internet paketidir.

  Hızı konusunda kişileri tatmin etmekte olan bir yapıya sahiptir.  30 TL’den başlayan fiyatlar ile kişilere hizmet sunar. Kişi kendi istediğine göre internet GB belirlemesi yapmaktadır. Ve elbette kişiler uygun fiyatlı internet beklentisi içerisindedir. Uygun fiyatlı internet sayesinde kişilerin bütçesi zarar görmez.

  Bütçe Dostu Hızlı İnternet Paketleri

  Ucuz internet herkesin beklentisi olan bir internet fırsatıdır. Günümüzde en çok kullanılan iletişim araçlarından biridir. Sık kullanılması sebebiyle de kişiler uygun fiyatlı paketlere yönelmektedir. Millenicom da hesaplı internet kampanyası sunarak hem hızlı hem hesaplı hem de gb olarak fazladır. Peki bu internetin avantajları ve şartları nelerdir?

  1. Öncelikle 27 ay sabit kullanma şartı bulunmaktadır. Ve fiyat 29.90 olarak belirlenmiştir. 27 ay taahüdü verilmezse paket kullanılamaz.
  2. Aynı zamanda paket daha önce herhangi bir aboneliği bulunmayan kişilere verilmektedir.
  3. İnternet kurulumu yapılırken verilmekte olan 200 TL kullanıcı adaylarından istenmemektedir. Bu durum tamamen hediye olarak kişilere sunulur.
  4. Normalde alınan 192 TL aktivasyon ücreti bu pakete başvuran kişilere ücretsiz sunulmaktadır.
  5. Kişilere internet paketinin yanında sunulmakta olan konuşma hakkı da her yöne olarak sunulur.
  6. Paketi kullanmak isteyen kişiler Ekim ayı sonuna kadar başvurabilir ve imkanlardan faydalanabilir.

  Millenicom sunmuş olduğu ucuz ve hızlı paketler sebebiyle tercih edilmekte olan alternatiflerdir. Kişiler Gümüşhane abone merkezine başvurarak istemiş oldukları paket alternatiflerinden fayda sağlayabilir. Günümüzün en gerekli kullanımlarından olan internet seçenekleri Millenicom tarafından sevenler için oluşturulur.

  Konu: Millenicom İnternet Fırsatları Artık Kesintisiz Evinizde

   

  Millenicom Limitsiz İnternet 69.90 TL

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?