0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Millenicom Şehre Özel Cazibeler Sunuyor!

  16 Ekim 2017
  47 kez görüntülendi
  Millenicom Şehre Özel Cazibeler Sunuyor!

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Millenicom Şehre Özel Cazibeler Sunuyor!

  Gerçek limitsiz internet paketleri, ucuz internet ve ücretsiz kurulum fırsatlarıyla Millenicom internet dopingiyle sizleri tazeliyor.

  Doping Adsl internet firması olarak Millenicom abonelik formu, internet erişimi ve doping internet fırsatlarını kullanmayı sağlıyor. Milenicom internet,telekomünikasyon sektöründe 2004 yılından bu yana hizmet vermektedir.

  ⇒ Millenicom Doping İnternet kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  ADSL internet erişimi sağlayan Millenicom, 2016 yılında EweTurkey Holding tarafından satın alınan Alman şirketidir. Doping ADSL ismiyle başlayan serüven Milenicom marka ve kalitesiyle devam etmektedir. Bireysel abonelik, kurumsal abonelik, esnaflara ve Kobi’lere özel tarifeleriyle fırsatlar sunmaktadır.

  Millenicom internet hizmetlerinde; fiber internet, ADSL ve VDSL internet hizmetleri sunmaktadır. Gerçek limitsiz internet paketleri, ucuz internet ve ücretsiz kurulum fırsatlarıyla Milenicom internet dopingiyle sizleri tazeliyor.

  Kurumsal müşterilere cazip fırsatlar sunan Milenicom, sabit internet ve sabit telefon uygulamaları ile iş başarısına katkı sağlamaktadır.

  Kurumsal müşterilere IP tabanlı ses bulutları sunulmaktadır. İş kalitesi ve başarısını yükselten bulut çözümleri ekonomik fiyat seçenekleriyle sunulmaktadır. Millenicom internet doping ağı, Türkiye’nin en iyi Bulut Santral ağıyla 3000 üzerinde kullanıcıya ulaşmaktadır. 

  ⇒ Millenicom Doping İnternet kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Millenicom Aboneliklerde Ücretsiz Kurulum!

  Millenicom web sitesi üzerinden online abonelik formu sunmaktadır. Milleni.com adresi üzerinden sayfa ara yüzü, talep formu ile açılmaktadır. Açılan formda; ad ve soyad, cep telefon numarası ve güvenlik kodu sorulmaktadır. Millenicom en iyi hizmeti sunmak ve en uygun internet paketini sunmak üzere, başvuru form talebiyle hemen dönüş yapmaktadır.

  Millenicom Şehre Özel, Giriş Yabancı, Üniversiteli, TV’li, Yazlık İnternet, Engel Yok, Cihaz Kampanyası, AKN’li Tarifeler ve Gerçek Limitsiz Tarifeler paketleriyle internette çığır açıyor.

  Millenicom telefonlu ve telefonsuz internet tarifelerinden yararlanmak için ”satın al” opsiyonunu seçebilirsiniz. Açılan pencerede Millenicom abonelik formu bilgilerini doldurarak, istediğiniz tarifeyi satın alabilirsiniz.

  Özel avantajları ve hediyeleriyle tarifeyi satın almak için ‘’Hemen Başvur’’ seçeneğini değerlendirebilirsiniz. İsim ve soy isim, telefon numarası ve e-posta adresinizi girerek, başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

  Millenicom ücretsiz kurulum ve ücretsiz modem fırsatı sağlamaktadır. Millenicom internet kampanyaları için;bireysel müşteri hizmetlerini 0850 333 0 333 numaralı telefondan arayarak başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Kesintisiz hizmet sunan Millenicom 0539 333 0 333 WhatsApp destek hattından bilgi ve destek sunmaktadır.

  ⇒ Millenicom Doping İnternet kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Millenicom Şehre Özel Cazibeler Sunuyor!

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?