0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Millenicom Üyesi Olmak

  19 Ekim 2017
  58 kez görüntülendi
  Millenicom Üyesi Olmak

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Millenicom Üyesi Olmak

  Telefonsuz ve Sınırsız Hızlı İnternet Seçenekleri

  İster telefon hattı ile ister telefonsuz olarak internet sahibi olmak için Millenicom üyesi olmak gerekiyor. Telefonlu internet hizmeti aldığınızda ise konuştuğunuz kadar ödüyorsunuz. İnternet kurulumu sırasındaki 192 TL değerindeki aktivasyon ücreti de abonelere hediye ediliyor.

  ⇒ Millenicom İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Cihaz kampanyaları da hem telefon hem de tablete sahip olmak isteyen aboneler için bulunuyor. Millenicom web sitesini ziyaret ederek bu kampanyaları inceleyebiliyorsunuz.

  Millenicom üyesi olmak için de müşteri temsilcileri ile telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında SMS yolu ile abonelik mümkün. Ayrıca online olarak form doldurarak da abonelik işlemlerini başlatabiliyorsunuz.

  Abonelik işlemleriniz uzaktan kargo aracılığı ile yapılıyor. Kargo görevlisi aracılığı ile sözleşmenizi imzalıyorsunuz.

  Abonelik için pek çok cazip teklif hem ev hem de iş yeriniz için bulunuyor. İndirimli güncel kampanyalardan yararlanmak için taahhüt vermeniz gerekiyor. Taahhütler genelde 24 ay ile 27 ay arasında değişiyor.

  ⇒ Millenicom İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Telefonsuz İnternet Paketleri

  Hesaplı tarife ile oldukça ucuz internet sahibi olmanız da mümkün oluyor. Bu tarife ile aylık 29,90 TL’ye 4 mbps hızda 40 GB AKN internet sahibi olabilirsiniz. İnterneti çok kullanmayanlar için sunulan bu avantajlı tarife için 27 ay taahhüt gerekiyor.

  Gündüz internet kampanyası da 27 ay güvence vererek alınabilecek oldukça avantajlı bir tarife. Bu paket ile 35 mbps interneti 49,90 TL Ye alabiliyorsunuz. Gerçek limitsiz kampanyası ile de 24 ay sabit olarak 59,90 TL fatura bedeliniz oluyor. Bu kampanyanın hızı da 8 mbps.

  Cihaz kampanyaları da aylık sabit olarak 44,90 TL’ye 24 ay olarak sunuluyor. Modem talebinde bulunan aboneler için aylık 6 TL veya peşin 144 TL’ye modem temin ediliyor.

  Filbox TV ile sinema, dizi ve müzik hizmeti de almak isteyenler için pek çok tarife var. İnternet hızınıza göre telefonsuz 29,90 TL’ye 24 ay veya 16 mbps hız ile 124,90 TL’ye yine 24 ay bu tam paket hizmetini alabiliyorsunuz. Dilersiniz de 8 mbps hız ile 24 ay sabit olarak 64,90 TL’ye bu uygun internet ve sinema hizmetinden yararlanabiliyorsunuz.

  ⇒ Millenicom İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Millenicom Üyesi Olmak

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?