0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Millenicom Uygun Tarifeler

  19 Ekim 2017
  54 kez görüntülendi
  Millenicom Uygun Tarifeler

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Millenicom’dan Birbirinden Avantajlı Tarifelere Cazip Fiyatlar

  Millenicom’da internet kullanıcıları için telefonsuz internet ve internet + telefon seçeneklerinde avantajlı tarifeler bulunmaktadır.

  ⇒ Millenicom Limitsiz İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  İnternet kullanıcılarının bütçesine uygun olan bu tarifelerde taahhüt, hız ve AKN gibi seçenekler tarifeden tarifeye değişim göstermektedir. Telefonsuz internet ve telefon + internet seçeneği tarifelerini detaylı olarak yazının devamında bulabilirsiniz.

  Telefonsuz İnternet Tarifeleri

  • Gerçek Limitsiz Tarifesi: Bu tarife kapsamında 24 ay taahhüt sözünüze ayda 59,90 TL sabit ücretle 8 Mbps’e kadar internet limitsiz bir şekilde internet kullanabilirsiniz.
  • Hesaplı İnternet Tarifesi: 27 ay taahhüt sözü vererek 4 Mpbs hıza kadar ayda 29,90 TL ödeyerek bu tarifeden yararlanabilirsiniz. Bu tarifenin AKN sınırı ise 40 GB’tır.
  • Gündüz İnternet Tarifesi: Bu tarifede de 27 ay taahhüt sözünüze tam 35 Mpbs hıza kadar ayda 49,90 TL ödeyerek tarifeye sahip olabilirsiniz. Bu tarifenin AKN’si yoktur.
  • Superonline Fiber İnternet Tarifesi: 24 ay taahhüt vererek ayda 89,90 TL ödeyerek 25 Mpbs hıza kadar limitsiz bir şekilde internet kullanabilme şansınız bulunmaktadır. Aynı zamanda modem kurulumu ve internet kurulumu da ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  ⇒ Millenicom Limitsiz İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Telefon + İnternet Tarifesi

  • Hesaplı İnternet Tarifesi: Bu tarife yukarıda yer alan telefonsuz internet tarifesiyle aynı özelliklere ve içeriklere sahiptir. Yani 27 ay taahhütlü, 4 Mpbs hız, 40 GB Adil Kullanım Noktası limiti bulunmaktadır. Bunun yanında ücretsiz modem ve ücretsiz internet kurulumu da yapılmaktadır. Diğer tarifeden tek farkı telefon + internet tarifesi olmaktadır. Yani konuştukça ödeme seçeneği bulunmaktadır. Bu tarifede ne kadar konuşursanız o kadar ödeme yapıyorsunuz. Yukarıdaki tarifeyle tek farkı budur. Fiyatları da aynıdır. Örnek verecek olursak; tam gün 3000 DK konuşma hakkında fiyat 39.90 TL olmaktadır. Her yöne 200 DK kullanımda ise fiyat 47.90 TL olmaktadır.Her yöne 500’de 57,90 TL, 750’de 66,90 şeklinde fiyat artışları olmaktadır.

  Telefonsuz internet kampanyaları arasında yer alan bütün tarifeler internet + telefon kampanyasında da yer almaktadır.

  Dolayısıyla aynı tarifeler olmaktadır ve sadece konuştukça ödeme yapacaksınız. Bu yönüyle bu internet kampanyalarının uygun avantajları bulunmaktadır.

  ⇒ Millenicom Limitsiz İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Millenicom Uygun Tarifeler

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?