0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Millenicom’da İnternet Kullanıcıları İçin Uygun Tarifeler

  10 Ekim 2017
  77 kez görüntülendi
  Millenicom’da İnternet Kullanıcıları İçin Uygun Tarifeler

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Millenicom’da İnternet Kullanıcıları İçin Uygun Tarifeler

  Millenicom, kullanıcılarına hem evde hem de iş yerinde uygun fiyata internet kampanyaları sunmaktadır.

  Birbirinden avantajlı ve ucuz olan bu internet paketlerini taahhütlü ya da taahhütsüz olarak seçebilmeniz mümkündür. Bunun yanında ücretsiz kurulumunuz ve modem ücretiniz de Millenicom tarafından sağlanacaktır. Her tarifede kullanıcılar için bir sürü alternatif ve avantajlar bulunmaktadır. Evde veya iş yerinde kullanabileceğiniz uygun tarifeleri yazının devamında bulabilirsiniz.

  ⇒Millenicom İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklıyanız⇐

  Millenicom’dan İş Yerleri İçin Uygun Tarifeler

  • Millenicom Kurumsal İnternet Tarifesi: 24 ay taahhüt sözü vererek ayda sadece 45.99 TL ile 8 Mpbs hızı bulunan bu internet tarifesine sahip olabilirsiniz. Ayrıca limitiniz de sınırsız olacaktır.
  • Millenicom Dost İnternet Tarifesi: Millenicom Dost İnternet Tarifesi sayesinde 24 ay taahhüt sözü vererek ayda 29.90 TL ödeyerek bu interneti kullanabilirsiniz. Adil Kullanım noktası limiti sabat 7 ile akşam 7 arası sınırsızdır.
  • Millenicom Dost Yalın İnternet Tarifesi: Ayda sadece 39.99 TL ödeyerek bu tarifeden yararlanabilirsiniz. Tarife içinde sabah 7’den akşam 7’ye kadar Adil Kullanım Noktası limitini sınırsız olarak 8 Mpbs’e varan hızlarla kullanabilirsiniz.

  ⇒Millenicom İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklıyanız⇐

  Millenicom’dan Evde İnternet İçin Uygun Tarifeler

  • Millenicom Gündüz İnternet Tarifesi: Bu tarife ile 27 ay taahhüt sözü vererek ayda 49.50 TL’ye 35 Mpbs’e varan hızlarla fiber internet kullanabilirsiniz.
  • Millenicom Gerçek Limitsiz Tarifesi: Gerçek limitsiz tarifesi ile ayda 59,90 TL ödeyerek 8 Mpbs hızında internet kullanabilmeniz mümkündür. 24 ay taahhüt sözü vermeniz gerekmektedir. Bunun yanında ücretsiz kurulum ve aktivasyon da yaptırabilirsiniz.
  • Millenicom Cihaz Tarifesi: Cihaz tarifesi ile ayda 34,90 TL vererek internet sahibi olabilirsiniz. Bu tarife dâhilinde hızınız 4 Mpbs, Adil Kullanım Noktası limitiniz ise 40 GB olacaktır. Bunun haricinde tarife kapsamında Reeder M7 Plus tablet hediye edilecektir.
  • Millenicom Hesaplı İnternet Tarifesi: 27 ay taahhüt imzalayarak bu tarifeyi kullanabilirsiniz. Tarife dâhilinde 40 GB Adil Kullanım Noktası limitiniz ve 4 Mpbs hızınız olacaktır. Avantajlı olan bu ucuz internet tarifesinin aylık fiyatı ise sadece 29,90 TL’dir.

  ⇒Millenicom İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklıyanız⇐

  Konu: Millenicom’da İnternet Kullanıcıları İçin Uygun Tarifeler

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?