0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Online İnternet Başvurusu

  07 Ekim 2017
  91 kez görüntülendi
  Online İnternet Başvurusu

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Online İnternet Başvurusu

  Evinizde ya da iş yerinizde internet kullanımını başlatmak için online olarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapacak olduğunuz firmanın internet sitesine giriş yaparak, internet başvurusu bölümüne erişmelisiniz.

  İnternet başvurusu için sizden istenen isim, soy isim ve telefon numarasıdır. Online başvuru için bu ilgilerin girişini yaptıktan sonra,  müşteri hizmetlerinin sizi aramasını bekleyeceksiniz. En kısa sürede dönüş olacaktır. Telefonda hangi paketi seçeceğiniz ve bulunduğunuz mevkide hangi internet kullanımının uygun olduğuna dair birlikte karar vereceksiniz.

  ⇒ Online İnternet Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız ⇐

  Kurumsal İnternet Başvurusu

  İnternet başvurunuzu kurumsal olarak yapabilirsiniz. İnternet başvurusu nasıl yapılır sorusunu iş yeri üzerinden cevaplamak gerekirse yapmanız temin etmeniz gereken belgeler; abone başvuru formu, şirketinizin imza sirküleri, şirketin faaliyet belgesi, telefon hattına ödenmiş son fatura gibi belgelerdir. Bunun yanında yetkili kişinin kimlik fotokopisi de olmak zorundadır. Şahsen ya da vekaleten internet başvurusu yapılabilir. Başvuru için gerekli belgeleri tamamladıktan sonra, internet kullanımınızın ne zaman olacağına dair bilgi verilecektir. Kurulum için işi yerinize gelmeden önce mutlaka görevli kişiler sizinle irtibata geçecektir. İnternet başvurusu tamamlandıktan kısa bir süre sonra kurulum olacaktır. Kurulum hemen ardından anında internete erişiminiz mümkündür. Seçmiş olduğunuz pakete göre internet hızı, internet kotası değişiklik göstereceğinden, ayrıntılı bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

  ⇒ Online İnternet Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız ⇐

  Bireysel Başvuru

  Özel internet kullanımı için online olarak başvuru yapabilirsiniz. Bunun için Ttnet internet başvuru formunu doldurmalısınız. Başvuru formu, nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi başvuru için sizden istenecek olan belgelerdir. Başvurusunu vekalet verdiğiniz bir kişi aracılığıyla da yapabilirsiniz. Başvuru işlemini yaparken, çalışanlardan yardım alarak paket seçimini yapabilirsiniz. Bunun dışında online başvuruyu gerçekleştirirken sunulmuş olan paketler hakkında bilgi almanız da mümkün olacaktır. İnternet başvurusu gerçekleştikten sonra, kurulumun yapılacağı sürece dair bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Size teslim edilecek olan modem, kurulum sırasında getirilecektir. Kurulumun yapılmasından sonra internet kullanımınız anında başlayacaktır. Kablosuz internet için gerekli olan şifre de görevliler tarafından size sunulacaktır. Çeşitli kampanyalar arasından size en uygun olanını seçerek, internet başvurunuzu direkt olarak yapabilirsiniz. Firmaların sunduğu hız kontrolü olanağını da değerlendirebilirsiniz.

  ⇒ Online İnternet Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Online İnternet Başvurusu

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?