0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Sınırsız İnternet Kullanımı İle Vodafone Kullanıcılarına Büyük Kampanya

  23 Ekim 2017
  458 kez görüntülendi
  Sınırsız İnternet Kullanımı İle Vodafone Kullanıcılarına Büyük Kampanya

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Sınırsız İnternet Kullanımı İle Vodafone Kullanıcılarına Büyük Kampanya

  Sınırsız İnternet Kullanımı İle Vodafone Kullanıcılarına Büyük Kampanya! İnternet kullanımının arttığı dönemlerde vodafone paketleri hakkında bilgi almak istiyorsanız www.vodafone.com.tr adresine erişim sağlayabilirsiniz.

  Evde internet seçeneklerinden yararlanmak istiyorsanız ve fiber hızı kullanmak istiyorsanız birden fazla kampanya sizleri bekliyor olacak.

  Bu aşama içerisinde yararlanacağınız her kampanya sonrasında artık siz de farklı tarifeler ve hızlar ile kullanım hakkına sahip olabileceksiniz. Sizin için tanımlanacak olan tarifeler arasında en uygun ve cazip kampanyaları seçmeniz ödeme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamamanızı sağlar.

  Kampanya Seçenekleri Nelerdir?

  Kampanyadan yararlanmak için öncelikle başvuru yapmanız gerekir. Başvurunuz ardından onaylanması aşamasında abonelik işlemlerini tamamlamanız yeterli olacaktır. Abonelik işlemleriniz için en yakın Vodafone şubelerine giderek size uygun olan tarifelerden bir tanesini seçmeniz ardından sözleşmenizi imzalayabilirsiniz.

  Bu aşama içerisinde sizden herhangi bir şekilde ek ücret talep edilmeyecektir. Vodafone size sunmuş olduğu kampanyalar arasında Net Fiber Max tarifeleri olarak tanımlanan tarifelerden yararlanmak için ilk 3 ay ve 6 ay indirimli fiyattan yaralanabileceksiniz.

  İnternet kampanyaları seçenekleri için web sitesi üzerinden giriş yapmanız ve ardından tanımlanacak olan tarifeler üzerinden başvuru yapmanız sonrasında da fiber hızını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Kampanya Kuralları Nelerdir?

  Kampanya kuralları içerisinde yer alan şartlar arasında ilk olarak başvuru formunuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Seçecek olduğunuz kampanyayı başvuru esnasında belirtmeniz durumunda artık dilediğiniz tarifelerden yararlanabileceksiniz.

  Evde internet kampanyaları arasında mini aile seçeneğini tercih etmek istiyorsanız ilk üç ay içerisinde 29.90 TL ödeme yapmanız gerekir. Normal aşama içerisinde ödeme yapacaksanız bu tarife fiyatı 59,90 olarak belirlenmiştir. Tarife içeriğinde yer alan seçenek arasında 25 mbps hız ile 50 AKN indirme hızı bulunacaktır. Bu durum sayesinde fiber internet kampanyasından yararlanmış olacaksınız.

  Size tanımlanacak olan evde internet kampanyaları arasında mini aile, eko aile, çekirdek aile ve genç aile kampanyalarını da tercih edebilirsiniz. Bu seçenekler arasında sadece Akn farkının olması ile fiyat farkı değişecektir. Tarifeler arasında geçiş yapabilirsiniz fakat alt tarifeye geçiş izniniz bulunmamaktadır. Bu durum sayesinde seçeceğiniz tarife bir üst tarife olacaktır.

  Konu: Sınırsız İnternet Kullanımı İle Vodafone Kullanıcılarına Büyük Kampanya

   

  Bütçenize Uyan Paketler Vodafone

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?