0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Sınırsız Kablosuz Ev İnterneti

  07 Ekim 2017
  895 kez görüntülendi
  Sınırsız Kablosuz Ev İnterneti

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Sınırsız Kablosuz Ev İnterneti

  Evinizde internet kullanımını farklı bilgisayarlar ya da telefonlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için modeminizin kablosuza uyumlu olması yeterli olacaktır.

  İnternet vericisinin ağı genişletmesi sayesinde, hem bilgisayarınızdan hem de telefonunuzdan kablosuz olarak internete girebilirsiniz. İnternetin yaygınlaşması açısından önemli olan bu özellik firmaların kablosuz internet kampanyaları geliştirmesine neden olmuştur.

  ⇒ Sınırsız Kablosuz Ev İnternet Kampanyaları İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Kablosuz İnternet Kampanyaları ile Modeminiz Bedava

  WiFi üzerinden internetin kullanılması için özel bir modeme ihtiyaç duyuluyor. Firmalar bunun için seçmiş olduğunuz pakete göre modeminizi ücretsiz olara size sunabilir. Oluşturulmuş olan paketlerde modemin ve kurulumun ücretsiz sağlandıklarını tercih ederseniz, kablosuz internet wifi kullanımına da erişmiş olacaksınız. İnternet kurulumu gerçekleştikten sonra, size sunulan şifre ile telefonunuzu da aynı modem üzerinden internete bağlayabileceksiniz. Superonline, Turktelekom,  Vodofone gibi firmalar kablosuz internet sunumunda; kablosuz modemi de edinmenizi mümkün kılıyor.

  ⇒ Sınırsız Kablosuz Ev İnternet Kampanyaları İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Kablosuz İnternet Erişimi İçin Kampanyalar

  İnternet kullanımınızı avantajlı hale getirmek için çeşitli kampanyalar oluşturulmuştur. Kablosuz internet sağlayıcıları arasında hıza ve AKK’ye göre değişen çok sayıda paketler mevcuttur. Vodofone firmasının yapmış olduğu paketler üzerinden internet kullanımını gerçekleştireceksiniz 8 Mbps hızında ve sınırsız olan internet paketini göreceksiniz. Bu paket için ilk üç ay ödemeniz 29.90 TL olacaktır. Sonraki aylarda yapılacak olan ödeme ise 59.90 TL olarak verilmiştir. Bu paketi kullanmak için ev telefonunuzun olmasına da gerek yoktur. Vodofone’un yapmış olduğu bir diğer kampanya ise sınırsız ev internetinin yanında, D-Smart Hoş geldin paketi sunmasıdır. Bu paket için ilk 6 ay 59.90 TL ödeme yapacaksınız. Sonraki aylarda ödemeniz 79.90 TL olacaktır. 8 Mbps hızında olan sınırsız ADSL internetinin kurulumu ücretsiz olacaktır. Kablosuz internet erişimini sağlamanız için Turktelekom da farklı kampanyalar sunuyor. 59.90 TL’den başlayan fiyatlarla, 24 Mbps hızla 35 GB internet alabilirsiniz. 62.90 TL ödeme için sunulan internet aynı hızda, 50 GB olacaktır. 74.90 TL’lik bir ödeme yaparak 35 Mbps hızda 100 GB internet alabilirsiniz. 200 GB internet için 50 Mbps hız üzerinden sizden istenecek aylık ücret 89.90 TL olacaktır.

  ⇒ Sınırsız Kablosuz Ev İnternet Kampanyaları İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Sınırsız Kablosuz Ev İnterneti

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?