0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Superonline Farkı İle İnternet Deneyimini Yaşayın

  17 Ekim 2017
  37 kez görüntülendi
  Superonline Farkı İle İnternet Deneyimini Yaşayın

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Superonline Farkı İle İnternet Deneyimini Yaşayın

  Superonline Farkı İle İnternet Deneyimini Yaşayın

  Superonline kalitesi ile Süperonline paket içeriği dahilinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı internet sahibi olmak, internetteki tüm işlemlerinizi gönül rahatlığı ile yapmak ve bunun için de çok fazla ücret ödememek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

  ⇒ Superonline Işık Hızında Fİber İnternet Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Fiber internetin Türkiye’deki ilk ayağı olan Superonline sizlere sadece kaliteli hizmet sunmakla kalmaz aynı zamanda Türkiye’nin de en hızlı ve kesintisiz internet hizmetine sahip olmanın şansını yaşarsınız. Hemen şimdi bir Superonline paketine abone olarak bu deneyimden doyasıya faydalanabilirsiniz.

  Superonline’dan Fiber Hızlı Limitsiz AKK’siz İnternet Paketleri

  AKK derdi olmadan Superonline’nın süper hızlı internet paketlerinden birini tercih edebilir ve internetinizin bitmesinden endişe duymadan özgürce kullanabilirsiniz. Ayrıca gece saat iki ile sabah saat sekiz arası yapmış olduğunuz internet kullanımlarınız da AKK’ye etki etmeyecek ve paket sınırınızdan düşürülmeyecektir.

  • 24 Mbps hızında limitsiz ve 50 GB AKK indirme ve 50 GB AKK yükleme kotalı internet paketine aylık 94 TL yerine kampanya kapsamında sadece 59,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
  • 24 Mbps hızında limitsiz ve 75 GB AKK indirme ve 50 GB AKK yükleme kotalı internet paketine aylık 99 TL yerine kampanya kapsamında sadece 64,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
  • 24 Mbps hızında limitsiz ve 100 GB AKK indirme ve 50 GB AKK yükleme kotalı internet paketine aylık 104 TL yerine kampanya kapsamında sadece 69,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
  • 24 Mbps hızında limitsiz ve 150 GB AKK indirme ve 50 GB AKK yükleme kotalı internet paketine aylık 114 TL yerine kampanya kapsamında sadece 79,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
  • 24 Mbps hızında limitsiz ve 200 GB AKK indirme ve 50 GB AKK yükleme kotalı internet paketine aylık 124 TL yerine kampanya kapsamında sadece 89,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

  Uygun internet paketlerine aylık çok cüzi miktarlar ödeyerek sahip olabilir, aynı zamanda en hızlı interneti kullanıyor olmanın avantajını da dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

  Aynı zamanda internet paketiniz aktif hale getirilirken ödenmesi gereken tüm vergi ve model beledi de Superonline tarafından karşılanır.

  ⇒ Superonline Işık Hızında Fİber İnternet Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Superonline Farkı İle İnternet Deneyimini Yaşayın

   

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?