0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Superonline Fiber İnternet Paketleri Hakkında

  10 Ekim 2017
  84 kez görüntülendi
  Superonline Fiber İnternet Paketleri Hakkında

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Superonline Fiber İnternet Paketleri Hakkında

   

  İnternetin fiber kablolar çerçevesinde daha da hızlı hale gelmesi temel alınıyor. Bu anlamda dünyada kullanılan fiber internet olanaklarının Türkiye’de de yerini alması söz konusudur.

  Verilerin daha kaliteli ve hızlı aktarımları için de önerilen erişim imkanları arasındadır. Kullanımlarına yönelik maksimum 1000 Megabit hızına sahiptir. bu hıza sahip erişim için de en büyük yatırıma Turkcell Superonline yer vermiştir. Sonuç olarak da firmanın birbirinden farklı paketlendirmelere yer verdiğini de söylemek gerekir. Fiber internet nerelerde var sorgulamaları çerçevesinde ilgi paketlerden tercihte bulunmanız kolay olacaktır.

  ⇒Süperonline İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

  Superonline Fiber Platin Kampanyaları

   

  Fiber internet paketlerine yönelik tüm vergiler dahil fiyatlandırmalarını sunmaya devam ediyor. Platin olarak adlandırılmasından da içeriğinin bir hayli kapsamlı olduğunu anlayacaksınız. Öyle ki herhangi bir limit olmadan internet keyfini doruklarda yaşamanız temel alınıyor. Film ya da dizilerin kesintisiz olarak izlenmesi söz konusudur. Online alışverişlerde ya da oyunlarda da kullanımlarına geçiş yapılır. Video paylaşmaya ya da veri aktarımlarında da bir hayli hızlı olacaksınız. Herhangi bir aşım ücretinin alınması da söz konusu değildir. Ek ücret ile AKK değerlerinin de olmadığını ifade ediyor. Sonuç olarak platin kampanyalarının detayları ise;

   

  • 25 Mbps platin paketi için kampanya fiyatı 89 TL olarak karşınıza çıkacaktır.
  • Limitsiz 35 Mbps paketine özel olarak da 139 TL tutarını gösteriyor.
  • Platin paketi olarak 50 Mbps üzerinden kampanya ücretinin ise 169 TL olduğunu göreceksiniz.
  • 100 Mbps platin paketine yönelik ise 299 TL değerinin sunulması söz konusudur.

  ⇒Süperonline İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

  Adil kullanım koşullarının uygulanmaması paketlerin en büyük avantajları arasında gösteriliyor. Tüm vergilerin fiyatlar dahilinde sunulması da söz konusudur. Bunun yanı sıra 7 TL modem kullanım ücretlerinin de yansıtıldığını ifade ediyor. Kampanya fiyatı net olduğu için ileride herhangi bir fatura sürprizinin yaşanması da mümkün olmayacaktır.

   

  TTnet Fiber İnternet Avantajları Nelerdir?

   

  TTnet fiber internet avantajlarına yönelik güncel çalışmalara yer veren bir diğer firmadır. Superonline kadar kapsamlı çalışmalarını sunması söz konusudur. Bunun için de başta 44 TL’den başlayan fiyatlar ile fiber internet imkanlarından faydalanacağınızı söylemek gereklidir. Öyle ki 35 GB ile 24 Mbps hıza sahip paketleri için 44 TL değerini duyurmaya devam ediyor. Hemen arkasından da 50 TL ile 59 TL değerlerinden paketlerinin de incelemelerine geçebilirsiniz.

  ⇒Süperonline İnternet Kampanyları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

   

  Konu: Superonline Fiber İnternet Paketleri Hakkında

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?