0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Superonline İle Birbirinden Farklı Kampanya Seçenekleri

  24 Ekim 2017
  36 kez görüntülendi
  Superonline İle Birbirinden Farklı Kampanya Seçenekleri

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Superonline İle Birbirinden Farklı Kampanya Seçenekleri

  Superonline İle Birbirinden Farklı Kampanya Seçenekleri Fiber internet alt yapısı ile ışık hızına ulaşmak için Süperonline ücret tarifeleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Daha hızlı ve yüksek bant seçeneği ile erişim sağlayabilmek için Superonline kampanyalarına göz atabilirsiniz.

  Kampanyalar için tercih edeceğiniz seçenekler arasında sabit bağlantı ve fiber internet hızını yaşayacağınız tarifeleri seçmeniz sizin için önemli olacaktır. Bu kampanyalara başvuru yapabilmek için hemen www.superonline.net adresi içerisinde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

  Yapılacak olan tüm işlemler sadece birkaç dakikanızı alacak ve anında internet kampanyalarından yararlanmaya başlayacaksınız. İnternet kampanyalarında sizin için uygun olan seçenekleri tercih etmeniz ile daha cazip ve uygun tarifeleri kullanabileceksiniz.

  Turkcell Superonline Teknolojisi Fiber Hızın Bulunduğu İller

  Genel olarak her ilde fiber alt yapı çalışmaları başlasa da aktif olarak faaliyetini sürdüren iller arasında; kayseri, Samsun, Trabzon, Diyarbakır, Eskişehir, Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Kocaeli, Gaziantep, Bursa ve Antalya illerinden bağımsız bir şebekeye sahip olacaksınız.

  Bu iller arasında fiber internet hızına ulaşabilir sizin için uygun tarifeler arasında karar verebilirsiniz. Fiber internetin artık ADSL’ den farkı büyük ölçüde belirlenmiştir. İlk fark olarak hızlı bir yükleme olanağı sunan fiber internet sayesinde donma yaşanmadan kullanım sağlayacaksınız. Fakat ADSL üzerinden hızlı bir yükleme olanağına sahip olacaksınız.

  Mbps Fiber İnternet Hızı İle Neler Yapabilirim?

  Seçecek olduğunuz kampanyalar arasında fiber internet hızını yaşamak için siz de neler yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Genel olarak tercih edilen 100 mbps fiber hızı ile sunulan internet kampanyaları seçeneğinde yararlanabileceğiniz alanlar içerisinde;

  27 dakika içerisinde Bluray film indirebilirsiniz. Bir albüm indirmek sadece 12 saniyenizi alacaktır. Ayrıca 10 saniye içerisinde 50 fotoğraflık bir albüm indirebilirsiniz. 100 MB boyutundaki bir dosyayı indirmek için sadece 8 saniyeye ihtiyacınız olacaktır. 100 Mbps fiber hızı ile bunları yapabilirken 50 mbps hızı ile neler yapacağınız da şu şekilde sıralanmıştır;

  53 dakika içerisinde Bluray film indirebilirken 24 saniye içerisinde müzik albümü indirme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca 50 fotoğraflık bir albümü indirmek sadece 20 saniyenizi alırken 100 MB dosya indirmek 16 saniyenizi alacaktır.

  Konu: Superonline İle Birbirinden Farklı Kampanya Seçenekleri

   

  Her Eve Işık Hızında Ucuz İnternet Hizmeti!

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?