0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Superonline İle Hızına Hız Kat

  17 Ekim 2017
  46 kez görüntülendi
  Superonline İle Hızına Hız Kat

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Superonline İle Hızına Hız Kat

  Superonline İle Hızına Hız Kat!

  Limitsiz olarak tanımlanan ve Superonline aracılığı ile alabileceğiniz fiber internet kampanyaları ile siz de istediğiniz filmi donmadan ya da takılmadan izleyebilir ya da indirmeler yapabilirsiniz.

  ⇒ Superonline Işık Hızında Fİber İnternet Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Fiber internet seçeneğini Superonline üzerinden tercih edecekseniz birçok avantajdan da faydalanmış olacaksınız.

  Bu avantajlar arasında;

  • İlk 6 ay boyunca 100 Mbps hızına fiber internet için ek ücret ödemeden arttırma yapabilirsiniz.
  • Ev telefon numaranızı Turkcell Superonline’a taşıyacaksanız telefon sabit hat ücreti de ödemeyeceksiniz. Ayrıca aynı numaranızı kullanmaya devam edeceksiniz. 24 ay boyunca da her yöne 100 dakika kazanacaksınız.
  • Faturanıza gelen artış ya da sürprizler bulunmuyor. Hangi fiyat üzerinde anlaşma yapmış iseniz net ve tek bir fiyat ödeyeceksiniz.
  • Daha önce anlaşmış olduğunuz internet sağlayıcılarınızda bir taahhüt bulunuyorsa taahhüt iptal bedelini Superonline ödeyecektir.
  • Eve kadar modeminizin getirilmesi ve ardından kurulumun ücretsiz olarak yapılması da bir diğer avantaj arasında yer almaktadır. Bu durum sayesinde herhangi bir bağlantı ücreti de ödemeyeceksiniz.

  ⇒ Superonline Işık Hızında Fİber İnternet Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Fiber İnternet Kampanyası Tarife ve Ücretlendirme

  Işık hızı ile kullanabileceğiniz ve eve internet kampanyası ile siz de her şey dahil sadece 59.90 TL ödemeniz yeterli olacaktır. Bu kampanyadan faydalanmak için 1 Ocak 2018 tarihine kadar zamanınız bulunmaktadır. Bu süreye kadar satın alacağınız bir hizmet olan kampanya kapsamında denemeniz için de ilk 6 ay 100 Mbps hızına sahip olacaksınız.

  Kampanyadan yararlanmak için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartların uyulması durumunda fiber internet hızına sahip olabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için yeni ya da mevcut Turkcell Superonline fiber internet müşterisi olmanız gerekir. Ayrıca fiber internet hizmeti Turkcell Superonline alt yapısının bulunduğu bölgelerde hizmet verebilir. Bu bölgeler dışında iseniz; kullanım hakkına sahip olmayabilirsiniz.

  Fiber internet kampanyası ile sadece bir defaya mahsus olarak damga vergisi olarak tutarın binde 9.48’i değerinde vergi ücreti alınacaktır. Ayrıca aktivasyon ücreti olarak 96 TL alınan ücret Superonline tarafından alınmayacaktır. Tüm vergiler dahil olarak da alınan 240 TL bu kampanya esnasında sizden alınmayacak ve ek ücret ödemeyeceksiniz.

  ⇒ Superonline Işık Hızında Fİber İnternet Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu:  Superonline İle Hızına Hız Kat

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?