0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Superonline ile Işık Hızında İnternetiniz İlk 3 Ay Ücretsiz

  03 Kasım 2017
  147 kez görüntülendi
  Superonline ile Işık Hızında İnternetiniz İlk 3 Ay Ücretsiz

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Superonline ile Işık Hızında İnternetiniz İlk 3 Ay Ücretsiz

  Türkiye’de büyük bir altyapı üzerinde kurulu olan Superonline, internet kullanımında fiber hizmetleri açısından kendini önemli derecede ön plana çıkan hizmetlere sahip. Düzenlediği internet kampanyaları da en uygun fiyat alternatifleri ile hızlı internet olanaklarını evinize getiriyor.

  Superonline ile Işık Hızında İnternetiniz İlk 3 Ay Ücretsiz Bu internete sahip olmak için Superonline Adana abone merkezi üzerinden başvurularınızı halledebilirsiniz.

  ⇒ Turkcell Superonline İnternet Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐ 

  Başvurularınızı tamamladığınızda ilk 3 ay internetinizde size ücretsiz olarak verilecektir. Böylece ışık hızında internet deneyimini en iyi şekilde yakalayabilirsiniz. Bunun için ise ayda sadece 69.90TL ödemeniz yeterli.

  Superonline İnternet Kampanyasının Detayları ve İçeriği

  Yapacağınız 27 aylık taahhüt ile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Direkt olarak fiber internet olanağına Superonline ile ulaşarak, hızlı bir interneti de rahatlıkla kullanabilirsiniz. İnternet seçeneğinde, hız, kota ve kampanya fiyatlarına bakıldığında;

  • 24 Mbps hızında internetiniz, kota limiti olmadan, AKK İndirme 100GB, AKK Yükleme 50 GB, ilk 3 ay ücretsiz, 24 ay için 69.90TL’dir.
  • 24 Mbps hızında internetiniz, kota limiti olmadan, AKK İndirme 150GB, AKK Yükleme 50GB, ilk 3 ay ücretsiz, 24 ay için 79.90TL,
  • 24 Mbps hızında internet için, kota limiti olmadan, AKK İndirme 200GB, AKK Yükleme 50GB, ilk 3 ay ücretsiz 24 ay için 89.90TL

  Bu sayede size en uygun ve ihtiyacınızı karşılayan internet olanaklarını satın alabilirsiniz. 27 aylık yapacağınız taahhüttün ilk 3 ayında herhangi bir para ödemenize de gerek yok. Böylece bedava internet kullanımını beklentilerinize en iyi şekilde alarak Superonline kalitesini yakalayabilirsiniz.

  Size Ücretsiz Modem ve Kurulum İmkanı

  Ek bir bağlantı ücretsiz, modem ücretleri ya da size sürpriz olacak faturalar çıkmadan, anlaşılan fiyatta paranızı ödersiniz.

  Doğrudan eve internet ihtiyacınızı olabileceğiniz bu paket ile birlikte, normalde kullandığını farklı internet firması varsa, onun için Superonline 500TL’ye kadar iptal bedeline destekte olmaktadır.

  Böylece güzel bir internet deneyimini yakalamak istiyorsanız, başvurularınızı yapabilirsiniz. Ekstra ücrette olmadan iyi bir internet kullanımını fiber hızıyla elde edebilir ve ışık hızında beklentilerine göre bir interneti her zaman kullanabilirsiniz.

  ⇒ Turkcell Superonline İnternet Kampanyaları ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐ 

   

  Konu: Superonline ile Işık Hızında İnternetiniz İlk 3 Ay Ücretsiz Size Geliyor!

   

  Superonline İnternet 54.90 TL

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?