0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Superonline ile Işık Hızıyla Yarış

  06 Kasım 2017
  39 kez görüntülendi
  Superonline ile Işık Hızıyla Yarış

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Superonline ile Işık Hızıyla Yarış

  Süperonline Edirne Abone Merkezi aracılığıyla Süperonline’ın sunduğu tüm fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

  Superonline ile Işık Hızıyla Yarış Telekomünikasyon sektöründe en uygun internet paketlerini en yüksek kalitede sunan iletişim teknolojileri sektöründe görev yapan Süperonline prensip olarak müşterilerinden aldığı geri dönütlere göre politika geliştiren bir şirkettir.

  Bu anlamda müşteriler hangi konu hakkında iyileşme istiyorlarsa ona göre kampanya ve tarifeler geliştirilmekte.Süperonline’in müşteriyi önceleyen bu tavrı yıllar boyunca sektörün en üst basamaklarında yer almasını sağlamış ve müşteri güveninin de hep ilk günkü kadar sağlam kalmasını olanaklı kılıyor.

  Süperonlie’ın en çok tercih edilen ucuz internet tarifeleri ve kampanya fırsatları hakkında bilgi vermek amacıyla yazılmış olan aşağıdaki başlıkta Süperonline internet tarifeleri ele alınacaktır.

  Süperonline ile En Hızlı Sen Ol!

  Süperonliebirbirinden avantajlı tarifelerle her bütçeye ve kesine hitap etmesiyle bilinir. Buna ek çekim gücü de diğer internet sağlayıcılarından daha kuvvetli. Uzun yıllardır bu sektörde altyapısını genişletmekte olan Süperonlie’ın kampanyaları ise şöyle:

  • Işık Hızında Fiber 3 Ay Ücretsiz Kampanyası
  • Işık hızında Süperonline Fiber İnternet ( İlk 6 ay 100 Mbps hızında)
  • Taksitli IPAD Wifi 32 GB’lık Tablet Kampanyası
  • ADSL VE VDSL İnternet
  • 5’i 1 Yerde Kampanyası ( Hem cepten hem evden ihtiyaçlarda TV plus Giriş Paketi + 24 Mbps Limitsiz Fiber, Mobil Paket 4 GB 500 DK 1000 SMS , 25 GB Saklama alanı, Bip’e özel ek1 GB
  • SamsungGalaxy Grand Prime Plus Kampanyası (36 Ay taahhütlü ve tüm vergiler dahildir. 24 Mbps Limitsiz 250 GB için 89.90 TL)

  Işık Hızında Fiber 3 Ay Ücretsiz Kampanyası

  Uygun internet seçeneklerini sunan Süperonline bu kez de Işık hızında fiber interneti 3 ay ücretsiz olarak veriyor. Bu muhteşem kampanya ile abone olduğunuz ay ve geri kalan 2 ay dahil 3 ay ücret ödemek zorunda olmayacaksınız. Işık hızında bir deneyim için sadece 69.90 TL’ye 24 ay kalma sözüyle tam 100 GB limitsiz internetinizi bugün alın, ödemeye 3 ay sonra başlayın! Kampanya ile ilgili detaylar ise şöyle:

  • Bu kampanya kapsamında 100 GB AKN kullanılır.
  • AKN sonrası hız kısıtı uygulanmaz.
  • 24 Mbps Hıznet hızı ifade eder.

  Konu: Superonline ile Işık Hızıyla Yarış

   

  Superonline İnternet 54.90 TL

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?