0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Süperonline İle Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası

  24 Ekim 2017
  62 kez görüntülendi
  Süperonline İle Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Süperonline İle Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası

  Süperonline İle Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası!Üniversitelilerin en çok sorun yaşadığı dertlerden bir tanesi de internetsiz bir ev olmasıdır.

  Bu sorunu Süperonline tarifeleri hakkında detaylar hakkında bilgi vererek ortadan kaldırmıştır. Üniversite zamanında en çok ihtiyaç duyulan noktalardan bir tanesi de internet ihtiyacıdır.

  Bu ihtiyacın Süperonline üzerinden karşılanması ile hem cazip bir ücret ile hem de limitsiz internet kampanyasını kullanmış olacaksınız.

  Süperonline En Avantajlı Kampanya

  Limitsiz internet kampanyası seçeneğinden yararlanmak istiyorsanız adınız ve soy adınızla telefon numaranızı Süperonline internet adresleri üzerinde yazarak geri dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz. İnternetinizin ayağınıza kadar gelmesini istiyorsanız siz de 0850 480 15 32 müşteri hizmetleri tarafından yardım alabilirsiniz.

  12 ay taahhüt sözü ile yararlanacağınız kampanya kapsamında aylık ödemeniz gereken tutar sadece 69,90 TL olarak belirlenmiştir. Bu kampanyadan faydalanmak için öncelikle başvuru yapmanız gerekir. Fiber internet kampanyası seçeneği ile siz de anında dilediğiniz yerde internet kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Kampanya Kapsamında Olan Tarifeler

  Tarife içerisinde birden fazla seçenek yer alır. Size uygun seçeneklerden bir tanesini tercih etmeniz durumunda artık kampanya koşullarını da sağlıyorsanız anında başvuru yapabilirsiniz.

  Başvuru yapabilmek için web adreslerini kullanabilir, müşteri hizmetleri üzerinden canlı yardım alabilir ya da en yakın Süperonline şubelerine giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

  Kampanya dahilinde olan seçenekler arasında;

  • 24 Mbps limitsiz kota 100 GB AKK indirme hakkı ve 50 GB yükleme hakkı ile aylık 69.90 TL
  • 24 Mbps limitsiz kota 150 GB AKK indirme hakkı ve 50 GB yükleme hakkı ile aylık ödemeniz gereken tutar sadece 79,90 TL olarak belirlenmiştir.
  • 25 Mbps platin paket kampanyasında ise limitsiz kota limitsiz olarak AKK indirme hakkı ve 50 GB AKK yükleme hakkı ile aylık ödeyeceğiniz kampanyalı tutar ise sadece 89 TL olarak belirlenmiştir.

  Verilen bu seçenekler arasında karar vererek size uygun olan tarifeleri tanımlayabilirsiniz. Bunun için sadece başvuru yapmanız ve gerekli evrakları tamamlamanız yeterli olacaktır. Artık evde internet kampanyası kapsamında yer alan bu tarifeler ile sizde sınırsız bir şekilde indirme ve yükleme yapabilirsiniz.

  Konu: Süperonline İle Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası

   

  Superonline İletişim

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?