0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Superonline İle Tek Fatura Tek Tarife

  24 Ekim 2017
  51 kez görüntülendi
  Superonline İle Tek Fatura Tek Tarife

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Superonline İle Tek Fatura Tek Tarife

  Superonline İle Tek Fatura Tek Tarife

  İnternetin fiber hızına çıktığı bu dönemler içerisinde siz de Superonline fatura detayları hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen internet adresini kullanmanız yeterli olacaktır.

  Artık tanımlanacak olan tarife içerisinde tek fiyat ve tek kampanya bedeli ödeyeceksiniz. Ayrıca taahhüt sözünüze karşın herhangi bir ek ödeme yapılmadan ücretsiz bir kuruluma sahip olabileceksiniz.

  Dilediğiniz her yerde ve her zaman internet hızını yakalayabilir limitsiz kota ve AKK kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Böylece dilediğiniz kadar video ya da film indirebilir yüklemeler yapabilirsiniz. 

  Esnafa Özel Fiber İnternet Kampanyası

  Herkesi düşünen Superonline internet kampanyaları sayesinde artık esnaflarda hızlı internet kullanımından yararlanacaklardır. Üstelik uygun fiyatlar içerisinde uygun seçeneklerle kullanım işlemine anında başlayabileceklerdir.

  Esnafa uygun limitsiz internet kullanımı için internet üzerinden ya da en yakın Superonline şubelerinden başvuru yaparak abonelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Sizin için abonelik sözleşmesi düzenlenecek ve tarife hakkında bilgi edineceksiniz.

  İnternet üzerinden ise; sadece cep telefonunuzu yazmanız ile anında başvuru yapabilirsiniz. Daha sonra başvuru formunuzu en yakın Superonline şubelerine götürerek işleminizi tamamlamış olacaksınız.

  Esnafa Tanımlı Limitsiz Fiber İnternet Avantajları Nelerdir?

  Esnaflara özel olarak tanımlanacak olan fiber internet kampanyası arasında yer alan avantajlardan en önemlisi; ay boyunca sabit fiyat garantisi verilmesidir. Artık son zamanlarda anlaşılan fiyat üzerinde fatura gelmesi internet kullanıcılarının canını sıkmaya başlamıştır.

  Bu duruma engel olan Superonline sayesinde dilediğiniz kadar internet kullanımı yapabilirsiniz. Avantajlar arasında bir diğer önemli nokta ise; kota yok ve adil kullanım kotası bulunmamasıdır.

  Hız limiti olarak sabah 8 akşam 8 olarak düzenlenmiş ve en yüksek hız limitine sahip olacaksınız. Kurulum ücreti ve aktivasyon ücretinin bulunmadığı bu kampanyadan yararlanmak için aylık olarak sadece 62,90 TL ödeme yapmanız gerekecek.

  Ayrıca taahhüt işleminiz daha önce başka bir internet sağlayıcısı tarafından varsa iptal işlemi esnasında da herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Önceki taahhüdünüzü Superonline ödeme yaparak kapatacak ve yeni yalın internet seçeneğinden faydalanmaya başlayacaksınız. Siz de Superonline üzerinden farklı seçeneklere ve kampanyalara göz atabilirsiniz.

  Konu: Superonline İle Tek Fatura Tek Tarife

   

  Fiber İnternet Artık Herkesin Hakkı

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?