0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Superonline’da Uygun Eve Internet Avantajı

  24 Ekim 2017
  53 kez görüntülendi
  Superonline’da Uygun Eve Internet Avantajı

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Superonline’da Uygun Eve Internet Avantajı

  Superonline’da Uygun Eve İnternet AvantajlıSuperonline abonelik aşamaları ve süreçleri ile alakalı tüm bilgileri aktarmaya devam ediyor.

  Üstelik hem ADSL hem de Fiber internet aboneliklerine yönelik ayrı detayların sunulması söz konusudur.

  Bu anlamda dilediğiniz kampanyasından anında faydalanmanız kolay olacaktır. Başta paketlerden herhangi birine başvurmanız ve online olarak işlemlere yer vermeniz gereklidir. Online işlemlerin arkasından da alt yapı sağlayıcıları çerçevesinde internet bağlantılarına yer verilir. Bu aşamada müşterilerin;

  • Kurulum işlemlerine yönelik yetkilelerin gelmesi temel alınır.
  • Modem kurulum sırasında gelen firma sözleşmesinin imzalanması önemlidir.
  • Sözleşmelerin bir nüshası firmada diğeri de müşteride kalacak şekilde sunulacaktır.
  • Kimlik fotokopileri de aboneliklere yönelik önem arz ediyor.

  Superonline Fiber Abonelik Süreci Çok Kısa!

  Eve internet seçenekleri için sadece ADSL kategorilerine yer verilmiyor. Bunun yanı sıra hem VDSL hem de Fiber seçeneklerini de sunması söz konusudur. Yine abonelik sürecinde kimlik fotokopilerine ve sözleşmelere yer verildiğini unutmamak gereklidir. Bu detaylara bağlı olarak seçmiş olduğunuz tarife üzerinden bağlantılara yer verilir. Fiber olarak sunulan kampanyaları ise şu şekilde ifade ediliyor;

  • Fiber Platin Kampanyası; Aylık 89 TL’den başlayan fiyatları ile bağlantılara yer verilir. Bunun için 25 Mbps ile 100 Mbps arasında hız detaylarına da sahiptir. Limitsiz kota seçeneklerinden de faydalanarak elde etmeniz mümkün olmakta.
  • Işık Hızında İnternet; Kampanya dahilinde müşterilerin ilk 3 ay herhangi bir ödemeye yer vermesi gerekmiyor. Direk olarak 24 Mbps hıza sahip olan internet paketleri arasındadır. Bunun yanı sıra 24 ay sabit fiyatının da 69.90 TL’den başladığını göreceksiniz.
  • Fiber İnternet Kampanyası; Yine 24 mbps olarak ayrı bir paketlendirmeye de gitmiştir. Sonuç olarak da 59.90 TL’den başlayan fiyatları ile limitsiz paketlerinin açıklamalarına yer verilir. Paketler arası fiyat farklılıkları da AKK değerlerinden kaynaklıdır.

  Superonline Diğer İnternet Fırsatları

  Fiber internet seçeneklerinin hemen arkasından VDSL ile ADSL hizmetlerine yönelik açıklamalarını da sunmaya devam ediyor. Telefonsuz ya da sabit hatlı olacak şekilde internet kampanyalarından faydalanmanız temel alınır. Bunun yanı sıra daha hızlı internet keyfi için de VDSL kampanyalarına göz atmanız gereklidir. Tüm paketlerin farklı bağlantı hızları ve kotaları mevcuttur. Bu anlamda da müşterilerin bütçelerine uygun olacak şekilde aralarından tercihlerde bulunmaları isteniyor.

  Konu: Superonline’da Uygun Eve Internet Avantajı

   

  Herkesin Evinde İnternet Olsun Diye Teklifler!

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?