0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Telefonsuz İnternet İle Sınırları Kaldırın

  10 Ekim 2017
  44 kez görüntülendi
  Telefonsuz İnternet İle Sınırları Kaldırın

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Telefonsuz İnternet İle Sınırları Kaldırın

  Yenilenen internet alt yapıları ile birlikte artık telefon olmadan da evinize internet bağlantısı kurabiliyorsunuz.

  Son 10 senedir telefonsuz olarak da kullanılabilen bu hizmetler sayesinde artık kendinizi daha özgür hissedebiliyorsunuz. Telefonsuz internet hizmetlerinden yararlanabilmek için de pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Günümüzde TT Net, Uydu Net, Turkcell Superonline, D Smart, Vodafone gibi telekomünikasyon ve TV şirketleri özel internet paketlerini evinize getiriyor.

  ⇒Tüm İnternet Firmalarının Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

  En Uygun ve Telefon Ağı Olmadan Verilen İnternet Hizmetleri

  Bu alanda en güncel kampanyalardan birine sahip olan şirketlerden biri de Turkcell. Telefonsuz internet paketleri ise şu şekilde sıralanıyor;

  • Süper Hızlı İnternet Paketi
  • Hızlı İnternet Paketi
  • Muhteşem 3’lü Kampanyası

  Turkcell’in bu kampanyasında ilk olarak süper hızlı internet paketinden söz edecek olursak burada 62 TL’den başlayan bir fiyat belirlendiğini görüyoruz. VDSL özelliğinde olan bu kampanyada 24 Mbit hız ile evinize ya da iş yerinize bağlantı kurabiliyorsunuz. Diğer internet kampanyalarında ise 8 Mbt, limitsiz ve ADSL özellikli kampanya sizlere 54 TL üzerinden sunuluyor. Fiber kampanyası olarak sunulan ve telefonsuz internet imkanı sağlayan muhteşem 3’lü kampanyası ise tam 57 TL olarak ve 24 Mbit ile birlikte evinize getiriliyor.

  ⇒Tüm İnternet Firmalarının Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

  Türk Telekom Evinizde

  Telefonsuz internet TTnet ile başladı ve şu anda onla devam ediyor. Oldukça hızlı fiber internet kampanyasını tam 69 TL olarak sunan bu firmada, limitsiz, 24 Mbit ve Fiber internet olanaklarını kullanabiliyorsunuz. Kamu çalışanlarına özel olarak belirlenen tarifede ise 16 Mbit hız, limitsiz işlem ve fiber internet özelliği 54 TL olarak sizlere sağlanıyor. Tivibu kampanyasından yararlanmak isterseniz de sadece 72 TL ödeyerek anında internet bağlantısını evinize kurabilirsiniz. Burada iki senelik sözleşme imzalamanız gerektiğini de unutmayınız.

  Vodafone’de Neler Var?

  Vodafone telefonsuz internet paketleri ile ister Vodafone müşterisi olun ister olmayın en özel Süper Net kampanyalarını kullanabiliyorsunuz. Telefonsuz internet kapsamında verilen bu kampanyada, 69 TL’den başlayan ve 50 Mbit ile 100 Mbit arasında değişen fiber limitsiz paketleri alabiliyorsunuz. Çekirdek Aile ve Genç Aile paketleri şu anda aktiftir.

  ⇒Tüm İnternet Firmalarının Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız⇐

   

  Konu: Telefonsuz İnternet İle Sınırları Kaldırın

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?