0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Telefonsuz İnternet Kolaylığı Artık Sizinle

  10 Ekim 2017
  50 kez görüntülendi
  Telefonsuz İnternet Kolaylığı Artık Sizinle

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Telefonsuz İnternet Kolaylığı Artık Sizinle

  Günümüzde değişen ve gelişen internet teknolojisi, bütün zorlukları ve engelleri kaldırmış durumda.

  Yeni yapılanma dönemi ile birlikte Türkiye’nin çok önemli bir kısmında ADSL ve fiber internet hizmeti veriliyor. 90’ların başında Türkiye’ye giren internet hizmeti, günümüzde çok daha yaygın, modern ve avantajlı şekilde kullanılabiliyor. Bunlar arasındaki en önemli gelişmelerden biri de telefonsuz internet hizmetidir. Evinize sabit bir telefon hattı bağlatmanıza gerek kalmadan hatta kullanma sözleşmesi de imzalamadan, yalın internet olarak da bilinen ADSL paketlerini alabilirsiniz. Bu internet servisi, sabit bant ile telefon hattı arasındaki bağlantıyı kaldırmaktadır. Bilindiği üzere eskiden internet hizmet, telefon ağları ve hatları üzerinden ortak olarak veriliyordu. Bu da evine veya bulunduğu konuma internet almak isteyen kişileri, telefon ağ almaya zorunlu kılıyor. Fakat böyle bir durum artık söz konusu değil. Telefonsuz internet ttnet başta olmak üzere pek çok bulut TV kurumu ve telekominikasyon şirketi tarafından hem fiber hem de ADSL olarak sunuluyor.

  ⇒Tüm İnternet Firmalarının İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklanıyız⇐

  Telefonsuz İnternette Avantajlı Kampanyalar

  Herhangi bir telefon bağlantısı olmadan internet hizmeti alabileceğiniz telefonsuz internet paketleri, TT Net Türk Telekom bünyesinde sizlere sağlanıyor. Bunlar arasında Selfy Üniversiteli kampanyasından yararlanabilirsiniz. 71 TL’den başlayan fiyatlar ile limitsiz olarak üstelik 24 Mbit hız ile kampanyadan yararlanabilirsiniz. TT Net’in kampanyası bununla da sınırlı değil. Eğer evinizde, iş yerinizde veya istediğiniz her yerde Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi başta olmak üzere pek çok maçı sunan Tivibu hizmetlerinden yararlanmak için de Türk Telekom tarafından verilen limitsiz, 24 Mbit hızlı ve fiber özellikli interneti 72 TL olarak alabiliyorsunuz.

  ⇒Tüm İnternet Firmalarının İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklanıyız⇐

  Vodafone’da da Kampanya Var

  Vodafone telefonsuz internet paketleri sayesinde artık evinize bir telefon hattı almak durumunda kalmıyorsunuz. Vodafone Süper Net paketleri ile telefonsuz internet hizmetleri sizleri bekliyor. Çekirdek Aile Paketi ile 69 TL’den başlayan fiyatlar ile 50 Mbit ve limitsiz fiber interneti hemen alabilirsiniz. Bunun yanında yine Süper Net kapsamında tam 100 Mbit ve 79.90 T olarak fiber internet paketleri sizin oluyor.

  ⇒Tüm İnternet Firmalarının İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklanıyız⇐

   

  Konu: Telefonsuz İnternet Kolaylığı Artık Sizinle

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?