0850 480 43 75
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Telekom Düşük Ücretli Paketler

  19 Ekim 2017
  40 kez görüntülendi
  Telekom Düşük Ücretli Paketler

  BAŞVURU FORMU

   
   
  Reklam

  Düşük Ücretli ve Sınırsız İnternet Fırsatları

  Türk Telekom düşük ücretli paketler ile oldukça avantajlı fırsatlar da yakalayacaksınız. Türk Telekom’dan ister fiber internet isterseniz de ADSL hizmeti alın bütün hizmetlerini aynı ekonomi ve hız ile veriliyor.

  ⇒ Telekom Fiber İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Her kesim için farklı kampanyaları bulunan Türk Telekom’un online hizmetleri de indirimli olarak sunuluyor.

  Eğitim setleri içeren ve üniversiteye hazırlık için ayrı ayrı iki farklı kapmayası bulunan Türk Telekom’da daha farklı ve cazip pek çok teklif var. Eğitim kampanyası için 50 GB AKN ve ücretsiz eğitim setlerini ilk üç ay bedava olmak üzere 59,90 TL’ye veriyor.

  Bunun dışında üniversiteye hazırlık paketleri ve fiber internet kampanyası da 89,90 TL’ye sağlanıyor. 20 GB internetin bulunduğu internetsiz ev kalması kampanyası da aylık her şey dâhil 29,90 TL fatura bedeli ile veriliyor. Selfy evde internet kampanyası için de 50 GB internet, her şey dâhil aylık 54,90 TL’ye sunuluyor. Bu paket ile gece 2’den sabah 8‘e kadar da adil kullanım kotası uygulanmıyor.

  Türk Telekom abonesi olmak için ise online olarak istediğiniz paketi alabiliyorsunuz. Bunun dışında Türk Telekom bayilerine giderek de abone olmak mümkün olabiliyor. Bir diğer seçenek de SMS veya telefon yolu ile abonelik işlemlerini başlatmak.

  Aboneliğinizi dilersiniz yazlık için kısa süreli internet kampanyaları veya iş yeriniz için de yapabiliyorsunuz.

  ⇒ Telekom Fiber İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

  Türk Telekom Fiber İnternet Paketi

  Bu hizmeti almak için fiber internet altyapınızın olması gerekiyor. Bu hizmet için sabit hız 24 mbps olarak belirlenmiş. Bu hız üzerinde veya farklı bir GB internet alırsanız fatura bedeliniz değişiyor. 2 ay taahhüt ile yararlanabileceğiniz fiber kampanyası ile hızlı ve ucuz bir internet servisi de almış oluyorsunuz.

  Bu servise online olarak abone olduğunuz taktirde %50 indirim alabiliyorsunuz. Bu hizmetin hızı 24 mbps ve 35 GB üzerinden 56,90 TL olarak faturalandırılıyor.

  62,90 TL aylık fatura ödeyerek de 50 GB internet alabilirsiniz. Bunun dışında 100 GB kota için aynı hızda fiber internet 69,90 TL oluyor. Hızınızı 35 mbps olarak isterseniz kampanya bedeli aylık 100 GB için 74,90 TL oluyor. 50 mbps hız ile fiber hizmet almanın bedeli ise 200 GB için 89,90 TL.

  ⇒ Telekom Fiber İnternet Kampanyaları Ve Başvurusu İçin Hemen Tıklayınız ⇐

   

  Konu: Telekom Düşük Ücretli Paketler

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?